Sprawdź dostępność

Karczma u Macieja

Sady Dolne 5, Bolków, 58-490 Zobacz na mapie
Sprawdź dostępność Strona WWW
Pokaż telefon
Typ obiektu hotel
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 250
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Karczma u Macieja

Restauracja „Karczma u Macieja” może zagwarantować, że każdy gość, który pojawi się w lokalu zostanie jak najlepiej obsłużony. Dodatkowo może on liczyć na smaczny posiłek, wraz z napojem. Wszystko to doda nowej energii na dalszą drogę. 

brak zdjęcia

Balowa

  • 130 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Tarasowa

  • 40 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Biesiadna

  • 250 osób
  • --- m2

Pokoje

Hotel „Karczma u Macieja” W hotelu naszym odpocząć można przyzwoicie po dniu tak pracowitym jak i w podróży wakacyjnej na krótki popas stanąć można. Każdy pokój posiada łazienkę, TV i dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Catering

Naszą mocną stroną jest dobra, tradycyjna kuchnia, wzbogacona o równie dobre napoje. Dla naszych gości przygotowaliśmy prawdziwe staropolskie dania, podane z staropolską gościnnością i dobrym obyczajem.

Opis obiektu

Karczma u Macieja - obiekt - zdjęcie 1

Nasz Hotel – Karczma u Macieja położony jest w miejscowości Sady Dolne. Jest to idealne miejsce do organizacji wesel, oraz uroczystości w biznesowym, lub rodzinnym gronie. Do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie, oraz otaczamy go miłą i wykwalifikowaną obsługą. Nasz ośrodek jest idealny dla rodzin, grup zorganizowanych, oraz pojedynczych osób.

Gościom, którzy już korzystali z naszych usług chcielibyśmy podziękować, a tych którzy jeszcze u nas nie byli zapraszamy, aby zobaczyli co to znaczy prawdziwa gościnność. Bez Was – klientów nie ma nas, więc „Wejdź w progi nasze gościu strudzony, osoba twa od razu nam znana zasmakuj a dobrze w jadle, pozostań do rana.”

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij