top cross
Blog Powrót

Karczma Człekówka

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Atrakcje

Mapa

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 3

Smacznie, pięknie i ze świetną obsługą. Według mnie nie ma lepszego miejsca na wesele w okolicy. P.s. Bardzo dobry dojazd!

Dodany przez Mara
Byliśmy w karczmie pierwszy raz jakiś czas temu. Bardzo spodobała nam się okolica i wystrój miejsca. Duży plus za obsługę i jedzenie, każdy z pewnością nie wyjdzie stąd głodny. Byliśmy później w kilku innych miejscach, jednak w człekówce spodobało nam się tak bardzo, że zdecydowaliśmy się wybrać to miejsce na zorganizowanie wesela po naszym ślubie.
Dodany przez Dan

Karczma położona jest w malowniczym miejscu. Utrzymana konsekwentnie w klimacie staropolskim, z bardzo dobrym jedzeniem, sprawną obsługą i co ważne było na nas - nowożeńców-muzyków - świetna pod względem akustyki. Nic nie dudniło, dźwięki nie odbijały się od ścian co często zdarza się na takich imprezach, a rzadko kto zwraca na to uwagę. Gdybym miała wychodzić za mąż po raz drugi, to na pewno w Karczmie Człekówka :)

Dodany przez justmarried
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij