top cross
Blog Powrót

Gospoda Zalewajka

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 2
Gospoda Zalewajka to moje ulubione miejsce organizacji przyjęć - mają tu świetne jedzenie, jest po prostu pyszne. Polecam zwłaszcza potrawy rybne i bardzo mi się spodobał w związku z tym stół rybny, a na nim takie specjały jak ryby wędzone, ryby pieczone czy galaretki rybne. Po prostu bosko. Do tego mają tu naprawdę bardzo doświadczony i życzliwy personel, panie Marcinie bardzo dziękuję za ostatnią pomoc!
Dodany przez Andrzej T
Swojskie, huczne wesele, przygotowane tak, jak chcieliśmy. Drewniane wnętrze, ciepłe, klimatyczne, w pobliżu las i cisza. Dania podane i wykonane z największą starannością. Nie było osoby, której by nie smakowało. Mieliśmy dużo gości, dzięki możliwości połączenia sal mieliśmy przestrzeń i komfort i doskonałą zabawę do białego rana. Fajnie, że można wyjść na ogród, odetchnąć. Dla nas Gospoda Zalewajka okazała się najlepszym wyborem na organizację wesela pod Warszawą.
Dodany przez EwaM
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij