top cross
Blog Powrót

Mozaika Resto Bar Hotel Apis

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 2
Organizowałem w tym miejscu razem z siostrami uroczystą kolację dla naszych rodziców, którzy mieli rocznicę swojego ślubu i muszę powiedzieć, że byłem bardzo zadowolony z warunków jakie tutaj napotkaliśmy. Bardzo eleganckie wnętrza, stylowo i bez zbędnych upiększeń. Do tego menu jakie tutaj serwują jest bardzo dobre i wykwintne, rodzice byli bardzo zadowoleni, pozostali goście również. To także bardzo dobre miejsce na kameralne przyjęcie weselne.
Dodany przez Marcin77

Czterogwiazdkowy Hotel Mozaika Resto Bar Apis to miejsce, które często odwiedzaliśmy ze znajomymi. Dlatego też postanowiliśmy tutaj zorganizować wesele. Cały obiekt jest bardzo nowoczesny, dobór kolorystyki i mebli daje fajny klimat. Dominują tu moje ulubione kolory niebieski, złoto i to wszystko połączone jest z drewnianymi  elementami. Dobrze się tu czuję. Jedzenie, które wybraliśmy na przyjęcie było serowane ze swieżych dobrej jakości produktów i tworzyło niesamowite smaki.

Dodany przez jadwiga
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij