top cross
Blog Powrót

Hotel Lenart****

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 3
Hotel Lenart to bardzo dobre miejsce na organizację uroczystego przyjęcia lub wesela. Razem z siostrą organizowaliśmy tutaj przyjęcie dla naszych rodziców z okazji rocznicy ich ślubu i impreza udała się wybornie. Szef Kuchni tutaj powinien dostać dużą podwyżkę, bo po prostu to co wychodzi z tutejszej kuchni to gastronomiczne niebo. Bardzo dobre jedzenie to nie jedyny plus tego miejsca. Również lokalizacja w dogodnym miejscu Krakowa to zaleta.
Dodany przez Marek43

W zeszłym roku mieliśmy wesele w hotelu Lenart i byliśmy bardzo zadowoleni z przebiegu przyjęcia pod kątem organizacyjnym jak i technicznym. Nasze menu, które dobieraliśmy z pomocą szefa kuchni hotelu się sprawdziło, a alkoholu nie zabrakło. Z ręką na sercu możemy polecić ten hotel na przyjęcie weselne :)

Dodany przez Przemek
Fajne, klimatyczne miejsce z przestronną salą i nienaganną obsługą. Nasze wesele, które odbyło się w tym hotelu było cudownym przeżyciem i wielkim wydarzeniem :) Obyło się nawet bez wpadek - goście byli zadowoleni, a my mogliśmy liczyć w kryzysowych sytuacjach na pomoc Pani manager. Wszystko było tak, jak sobie to zaplanowaliśmy! Polecamy hotel Lenart :)
Dodany przez Ula i Edek
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij