top cross
Blog Powrót

ParkHotel Łysoń&SPA****

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 2
Sala Wiedeńska w tym obiekcie weselnym była naprawdę cudnie przygotowana, wszystko było zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami jakie poczyniliśmy. Bardzo eleganckie wnętrza, stylowo i bez dziwacznych upiększeń. Do tego menu weselne jakie tutaj serwują jest bardzo dobre i wykwintne, byliśmy wniebowzięci, nasi goście weselni również. To bardzo dobry obiekt konferencyjny w Krakowie i w ogóle w województwie małopolskim.
Dodany przez Basia96
Sala Wiedeńska świetnie spełniła swoją rolę jako sala weselna :) W ogóle muszę powiedzieć, że nie ma się zupełnie do czego przyczepić, jeśli chodzi o ten obiekt weselny :)) Bardzo dobry jest tu dojazd, wszyscy nasi goście weselni bardzo go sobie chwalili. Do tego dochodzi bardzo dobre jedzenie, które zebrało same pozytywne oceny. Personel obiektu też bardzo miły i pomocny, zdecydowanie polecam to miejsce.
Dodany przez Agnieszka79
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij