top cross
Blog Powrót

Restauracja Kawaleria Szarża Smaku

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 3
Bardzo fajnie położony i urządzony obiekt weselny w Krakowie i szerzej w województwie małopolskim. Jest naprawdę całkiem blisko centrum Krakowa a także oferuje super warunki. Sala weselna była elegancka, przygotowana zgodnie z naszymi życzeniami, dużo romantycznych akcentów, nie tylko my, ale i nasi goście weselni byli nią olśnieni. Do tego bardzo smaczne jedzenie, porcje nie tylko smaczne, ale i wystarczająco duże.
Dodany przez Marcin79

Wesele zorganizowane w Krakowie w Restauracji Kawaleria Szarża Smaku wypadło cudownie.  Sala Galeria została przygotowana dla naszych 80 gości z ładnie nakrytymi stołami, swieże kwiaty. Sala ma wyjątkowy klimat jest przytulna i jasna. Jeden z najlepszych lokali w Krakowie, który wyczarowuje piękne dania pod kontem wizualnym i smakowym. Ceny przystepne, nie powalają:). Dodatkow goście mogli wieczorem pospacerować po  Rynku i spędzić czas w ogródku należącym do restauracji, który był super oświetlonym w nocy. Polecam 100% udana zabawa.

 

 

Dodany przez karol
Restauracja Kawaleria Szarża Smaku to miejsce, które wybieraliśmy już kilka razy na nasze przyjęcia firmowe i zawsze byliśmy zachwyceni przygotowaniem sal, pomocnym personelem, a także pysznym jedzeniem. Do tego restauracja jest położona w samym środku Krakowa i łatwo i wygodnie tu dotrzeć, a po zakończeniu imprezy udać się na przechadzkę na Stare Miasto w Krakowie. Zdecydowanie polecam. Świetnie się sprawdzi także w przypadku organizacji imprezy weselnej.
Dodany przez Mateusz 90
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij