top cross
Blog Powrót

Hotel Riviera

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 2
Hotel Riviera mogę bezapelacyjnie polecić jako miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Sala Jaśminowa, z której mieliśmy okazję (i przyjemność!) korzystać to bardzo dobrze urządzona gustownie i ze smakiem sala weselna, spokojnie pomieściło się te sto pięćdziesiąt osób, które zaprosiliśmy na nasze przyjęcie weselne. Do tego bardzo dobre jedzenie, polecam zwłaszcza słodkości, a także przepyszną kawę, jaką tu podają.
Dodany przez Grażyna
Marzyłam o bajkowym, wystawnym przyjęciu weselnym na wysokim poziomie i dzięki Hotelowi Riviera spełniłam swoje marzenie. Jestem mega zadowolona z przebiegu uroczystości i ze sposobu w jakim ją zorganizowano. Jestem pełna uznania zaangażowaniu we wszystkie najdrobniejsze szczegóły. Widać we wszystkim fachowe, poważne podejście do klienta. Przyjęcie przy okrągłych stołach, piękne kompozycje kwiatowe. Po prostu idealnie. Bardzo dużym udogodnieniem dla naszych gości była opiekunka do dzieci z której usług można skorzystać. Wspaniałe miejsce na wesele w okolicach Warszawy.
Dodany przez Julita
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij