top cross
Blog Powrót

Hotel Filmar****

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 2
Obiekt posiada wszystko co potrzebne jest do zorganizowania wesela. Sale rezerwowaliśmy rok przed weselem, ale cały czas Hotel był z nami w kontakcie. Miło i przyjemnie nam się współpracował, jasna i czytelna oferta. Dużo empatii i zrozumienia ze strony personelu, że jest to bardzo ważny dzień dla nas i chcemy, aby wszystko było dograne. Wesele na 200 osób wypadło bardzo dobrze, obsługa radziła sobie doskonale przy takiej ilości osób, goście mieli wszystkiego pod dostatkiem, sala jest ładna, klasyczna, przestronna, elegancko była zaaranżowana. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Dodany przez Ewunia 09

Hotel Filmar w Toruniu to profesjonalizm w każdym calu. Wszystkie usługi hotelu są świadczone na najwyższym poziomie, a personel jest przeszkolony i wie co sprzedaje. Takie odczucia mieliśmy jak z mężem szukaliśmy miejsca na wesele.  Propozycji dań, zup i przekąsek jest tyle, że ciężko się zdecydować:).  Ceny przystępne, a jakość usług wysoka. Florysta zamówiona przez hotel udekorowała slicznie salę. Polecam to miejsce, jest warte odwiedzenia:).

Dodany przez helena
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij