Blog Powrót

Wesele w ogrodzie Jaworowego Dworu

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 2
"Jaworowy Dwór" okazał się doskonałym miejscem na nasze absolutnie wyjątkowe przyjęcie weselne. Skorzystaliśmy z bardzo fajnego rozwiązania jakie zaoferował ten obiekt weselny - luksusowy namiot weselny to jest to! Poza tym bardzo dobre jedzenie tu przygotowują, kucharze powinni dostać pochwałę lub raczej podwyżkę :)) Kilkoro z naszych gości korzystało z noclegu tutaj i również byli mega zadowoleni.
Dodany przez Stanisław Terg
Miałam przyjemność być na weselu koleżanki. Niezapomniane wrażenie, szczególnie, że odbywało się w plenerze. Pierwszy raz uczestniczyłam w tak przygotowanej uroczystości.Wspaniała aranżacja, bardzo ładne kwiatowe dekoracje. Pyszne jedzenie,pięknie podane. Wszystkiego pod dostatkiem. Bardzo urokliwe, klimatyczne miejsce. Wszystko na najwyższym poziomie, z wielką klasą i smakiem. Doskonałe miejsce na organizację wesela pod Warszawą.
Dodany przez Julia12
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij