top cross
Blog Powrót

Dom gościnny „Nad Stawem

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 2
Dom gościnny „Nad Stawem: jest bardzo fajnie położony, na uroczej cichej i spokojnej wsi. Od razu nam się tu spodobało. Do tego jest tu super jedzenie - po prostu boskie i przepyszne polskie dania, wszyscy goście bardzo je sobie chwalili, to naprawdę nie była ściema z tymi kucharzami. Bardzo fajny jest plac dla dzieci, świetnie się tu bawiły dając wytchnienie dorosłym. Sama sala weselna również super, bardzo dobrze przygotowana na naszą uroczystość.
Dodany przez Katarzyna G
Nasze wesele było bardzo duże, dzięki profesjonalnej pomocy właścicieli wszystko udało się zaplanować i zorganizować. Prawdziwe polskie, huczne wesele, z dużą ilością, pysznego jedzenia. Byliśmy zachwyceni. Do tego w urzekającej okolicy, przestrzeń, drzewa, staw, to wszystko było dla nas dopełnieniem charakteru naszej uroczystości. Nasze prośby i życzenia zostały wzięte pod uwagę wszystko odbyło się tak, jak chcieliśmy. Obsługa była niezastąpiona i doskonale wywiązywała się z obowiązków. Cudowne miejsce na organizację tradycyjnego wesela w pięknej okolicy opodal Warszawy.
Dodany przez Hubert
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij