top cross
Blog Powrót

Hotel Arkadia Royal

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 3
Hotel Arkadia Royal wybraliśmy po długiej weselnej analizie ale z decyzji byliśmy bardzo zadowoleni. Świetną obsługę tu otrzymaliśmy po prostu pierwsza klasa. Sala Balowa natomiast okazała się bardzo dobrze i gustownie urządzoną salą weselną, wszystko z naszymi wcześniejszymi ustaleniami. Do tego mega dobrze tu gotują, catering bardzo smaczny, nikt się na nic nie uskarżał, jak to czasami bywa. Polecam!
Dodany przez Matylda
Wspaniała atmosfera, pyszne jedzenie i doskonała organizacja sprawiły, że wszyscy nasi goście byli zachwyceni. Dużym atutem niewątpliwie jest piękny ogród, szczególnie w sezonie letnim, w którym mieliśmy okazję miło spędzić czas z najbliższymi. Obsługa bardzo miła, pomocna, co było dla nas szczególnie ważne w tym dniu.
Dodany przez Anna
Pokój czysty, schludny, zadbany. Personel bardzo życzliwy i pomocny, otwarty na problemy gości. Przepyszne i obfite posiłki w szczególności śniadania. Niewątpliwym atutem jest duży parking przy hotelu, szybkie wifi jak i bardzo wygodne łóżka.
Dodany przez wawrzyniakamila95
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij