Blog Powrót

Monta Bistro&Bar

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 2

Szukaliśmy klimatycznego miejsca na przyjęcie weselne. Natrafiliśmy Monta Bistro & Bar w Warszawie. Wszystko zaaranżowane i przygotowane zostało według naszego pomysłu. Obsługa spisała się na medal, dopieszczając każdy detal. Okrągłe stoły, cudowne kwiatowe dekoracje i nastrojowe świece sprawiły, że sala wyglądała zjawiskowo. Zachwycające jedzenie. Każdy z gości mógł czuć się doceniony, bo mieliśmy również dania wegetariańskie. Było po prostu pięknie, za co bardzo dziękujemy.

Dodany przez Janusz i Anka
Monta Bistro&Bar to bardzo fajne miejsce w Warszawie i na dodatek oddalone o centrum tylko o kilka, góra kilkanaście minut jazdy samochodem. Sala weselna była przygotowana zgodnie z naszymi ustaleniami, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Do tego mieli tutaj naprawdę przepyszne jedzenie, kucharze moim zdaniem powinni dostać podwyżkę. Jako obiekt weselny naprawdę i zdecydowanie można polecić to miejsce.
Dodany przez Bartek
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij