top cross
Blog Powrót

Pałac Alexandrinum****

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 5
Dodany przez
Dodany przez
Dodany przez
Romantycznie urządzony apartament dla nowożeńców, który otrzymaliśmy w Pałacu Alexandrinum był naprawdę boski, muszę powiedzieć, że wykorzystaliśmy go do końca :D Sala Alexandryjska okazała się świetnie urządzoną salą weselną, ze wszystkimi szczegółami, które mieliśmy wcześniej uzgodnione. Do tego bardzo życzliwy personel obiektu (dziękuję za pomoc, Pani Agnieszko). Do tego bardzo pyszny catering, muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się, że będzie naprawdę tak dobrze.
Dodany przez Ola
Ekskluzywne i ekstrawaganckie wesele na którym miałam okazję być w Pałacu Alexandrinum w pobliżu Warszawy na długo zapadnie mi w pamięć. Uroczystość na prawde na wysokim poziomie. Przygotowana, profesjonalna obsługa, dzięki niej wszystko było na czas i niczego nie brakowało. Bardzo dobre jedzenie. Eleganckie dekoracje na sali dodawały charakteru uroczystości. Blisko Warszawy, dzięki temu udało mi się zwiedzić stolicę w której nie byłam od lat, bo jestem z daleka. Piękny park i sporo miejsca żeby zaparkować. Bardzo dobrze się bawiłam. Urzekające miejsce w województwie mazowieckim na uroczystość weselną.
Dodany przez Aśka
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij