top cross
Blog Powrót

Pałac w Zaborówku

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 2
Pałac w Zaborówku ma mega romantyczny klimat, a poza tym jak słyszy się takie historie jaka była udziałem Fryderyka Chopina i jego ukochanej, Marii to od razu romantyzm rośnie o sto, co ja mówię o dwieście procent. Dlatego właśnie tutaj postanowiliśmy urządzić nasze przyjęcie weselne. Sala weselna była świetnie przygotowana, wszystko zgodnie z uzgodnieniami. Do tego bardzo dobre jedzenie, kucharze tutaj to prawdziwi magicy patelni i rondli.
Dodany przez Natalia T
Wybraliśmy to miejsce na naszą uroczystość weselną, która miała być tradycyjna i elegancka i taka też była. Zależało nam na miejscu z dala od zgiełku miasta, w pięknym otoczeniu z historią. Znaleźliśmy je zaledwie 20 km od Warszawy. Wszystko począwszy od strony organizacyjnej wesela, po jedzenie, wystrój było idealne i na piątkę z plusem. Goście mogli wyjść do ogrodu, odetchnąć świeżym powietrzem. Pałac w Zaborówku jest dla wszystkich, którzy marzą o tradycyjnym, pięknym weselu w pobliżu Warszawy.
Dodany przez Anna W.
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij