top cross
Blog Powrót

Restauracja Amber Room

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 2
Restauracja Amber Room to moje ulubione miejsce, już kilkakrotnie organizowałem tutaj śniadania biznesowe i za każdym razem byłem równie zachwycony obsługą, profesjonalizmem personelu oraz ty, co wychodzi z tamtejszej kuchni. Do tego sala bankietowa jaka jest tutaj to bardzo gustownie urządzone miejsce, moi kontrahenci z zagranicy mieli podobne zdanie co ja. Im też się podobał ten przestronny i malowniczy park który otacza obiekt. Polecam.
Dodany przez Ryszard Miter
Mieliśmy przyjemność być w Restauracji Amber Room na uroczystości z okazji rocznicy ślubu naszych dobrych znajomych. Gustownie i elegancko. Jedzenie całkowicie inne od tego, co mieliśmy okazję jeść w innych lokalach. Przepyszny deser. Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o obsługę. Piękny ogród, dużo zieleni.Idealne miejsce żeby spędzić czas z najbliższymi. Piękne miejsce w Warszawie z pewnością gotowe na każdą uroczystość na najwyższym poziomie.
Dodany przez Gosia M.
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij