Blog Powrót

Restauracja Literatka

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 5
Mieliśmy zorganizowany obiad po ślubie cywilnym. Małe grono najbliższych. Pracownicy wszystko świetnie przygotowali. Bardzo się starali, żebyśmy byli zadowolleni. Było cudownie. Bardzo miło spędziliśmy czas. Obiad był przepyszny i oczywiście deser też. Bardzo fajne miejsce.
Dodany przez Wanda
Restauracja Literatka świetnie się nadaje na świętowanie wyjątkowych okazaji. My zorganizowaliśmy przyjęcie w skromnym gronie najbliższych. Było bardzo przyjemnie. Wnętrze sali, którą mieliśmy wynajętą było tak śliczne i przytulne, że powodowało, iż czuliśmy się jeszcze bardziej wyjątkowo. Jedzenie było wyśmienite, a obsługa spisała się na medal.
Dodany przez Ola
Szukaliśmy jakiegoś miejsca na przyjęcie weselne w centrum Warszawy i Restauracja Literatka od razu nam się spodobała. Jest tu świetny klimat, kameralnego eleganckiego miejsca, poza tym jaki piękny widok z okien na Stare Miasto i Zamek królewski, po prostu odlotowo. Nasze wesele było kameralne, więc Sala Różana idealnie się sprawdziła. Do tego mają tutaj bardzo pyszną kuchnię, kucharze moim zdaniem zasługują na jakąś nagrodę :)
Dodany przez Katarzyna 76
Organizowaliśmy małe przyjęcie weselne w gronie rodzinnym w Restauracji Literatka. Wszystko wyszło idealnie. Do dyspozycji mieliśmy piękną, gustownie urządzoną salę. Podano nam pyszne jedzenie, a obsługa zadbała o to, żeby nam niczego nie brakowało i żebyśmy w tym szczególnym dla nas dniu nie musieli się o nic martwić. Ponadto restauracja w pięknym miejscu, bo na Krakowskim Przedmieściu. Eleganckie klimatyczne miejsce doskonałe na przyjęcie w centrum Warszawy.
Dodany przez Dagmara56
Dodany przez kasia
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij