Blog Powrót

Hotel Maxima

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 2
We wrześniu w Hotelu Maxima odbyło się nasze przyjęcie weselne. Jednym słowem - wspaniałe. Zaczynając od właścicielki, bardzo miłej, pomocnej i zaangażowanej we wszystko osoby. Poprzez profesjonalną obsługę, a na pięknym wystroju sali kończąc. Bardzo fajnie, że nasi goście mogli skorzystać z noclegu w obiekcie, z którego byli bardzo zadowoleni. Gorąco polecamy Hotel Maxima w województwie mazowieckim na wspaniałe wesele.
Dodany przez Roksi
Mieliśmy tutaj naprawdę bajkowe wesele - wszystko było tak jak sobie wymarzyłam, od początku do końca! Wystrój sali weselnej, do tego bardzo pyszne jedzenie - wszyscy goście byli z niego zadowoleni i długo je wspominali. Do tego można tu szybko dojechać z centrum Warszawy, a dzięki oddaleniu od zgiełku wielkiego miasta jest tu cisza i spokój. DO tego bardzo miły personel. Hotel Maxima to bardzo dobry obiekt weselny.
Dodany przez Hanka
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij