Znajdź idealne sale weselne

+ 1km

Sale i domy weselne Dubiecko

Rekomendowane Największa sala weselna Tylko z noclegiem
Sale weselne w okolicy Dubiecko
~ 29.2 km
Sale weselne - Coloseum Hotel & Restauracja - SaleWeselne.com
---
220
140
---
---

Coloseum Hotel & Restauracja

Coloseum Hotel & Restauracja może pochwalić się pięknymi i eleganckimi salami weselnymi, które pomieszczą od 100 do 220 gości. Hotel otoczony jest malowniczym ogrodem z makietą Coloseum, który stanowi doskonałe tło do sesji ślubnych i ...przyjęć w plenerze.

Zobacz prezentację
~ 33 km
Sale weselne - Hotel Leliwa - SaleWeselne.com
160.00 PLN
200
40
---
---

Hotel Leliwa

Hotel Leliwa położony jest przy międzynarodowej trasie E4 pomiędzy Rzeszowem a Przemyślem. Mimo bliskości ruchliwej drogi hotel jest miejscem cichym i spokojnym.  Nowoczesny budynek kryje w sobie eleganckie i gustownie urządzone wnętrza i klimatyczną ... restaurację. Hotel dysponuje także salami weselnymi, które są  doskonałym miejscem na organizację bajkowego wesela!  Doskonała lokalizacja, przystępne ceny i obsługa na najwyższym poziomie jest gwarancją udanego przyjęcia!

Zobacz prezentację
~ 37.5 km
Sale weselne - Zielona Przystań - SaleWeselne.com
---
120
60
---
---

Zielona Przystań

Zielona Przystań to miejsce wśród wiejskiej ciszy i spokoju. Otacza ją las, rzeka oraz rozległy teren zielony, dlatego można zorganizować tutaj także ślub na świeżym powietrzu. Przystań oferuje sale na 130 lub 30 osób. Znajdą się tutaj r& ...oacute;wnież noclegi dla gości. 

Zobacz prezentację
~ 45 km
Sale weselne - Dom Weselny Jagienka - SaleWeselne.com
---
220
8
---
---

Dom Weselny Jagienka

Dom Weselny Jagienka położony jest w przytulnej i zacisznej miejscowości Białobrzegi. Zachwycająca sala weselna jest doskonałym miejscem na organizację niezapomnianego przyjęcia weselnego. Sielska przyroda i rodzinna atmosfera miejsca z pewnością oczaruje ... wszystkich Gości! Doświadczeni pracownicy zadbają o to, by wszystko na weselu było zapięte na ostatni guzik.

Zobacz prezentację
~ 49 km
Sale weselne - Restauracja Aura Nova - SaleWeselne.com
195.00 PLN
150
---
---
---

Restauracja Aura Nova

Aura Nova to miejsce wyjątkowe, gdzie minimalizm łączy się z elegancją. Luksusowe wnętrza, wspaniała atmosfera i nowoczesna polska kuchnia – to największe atuty obiektu o nazwie Aura Nova ....

Zobacz prezentację
Pozostałe sale i domy weselne

Miasta w pobliżu

Typy obiektów weselnych

Inne popularne obiekty weselne w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij