• Miejsce na wesele,  Motyw weselny,  Organizacja wesela

  Ślub na plaży- czyli organizacja wesela nad morzem

  Wesele na plaży jest marzeniem nie jednej Panny Młodej. Słońce, szum morza oraz śpiew mew- czy można mieć bardziej filmową oprawę wesela? Jeśli zawsze chcieliście ślubować sobie miłość na piaszczystym wybrzeżu to jest to możliwe również nad Bałtykiem! Ślub cywilny nad polskim morzem staje się coraz popularniejszy. Jakie są warunki organizacji wesela na plaży? Jak się do niego przygotować? Jak przygotować miejsce na wesele nad brzegiem morza?

 • Motyw weselny

  Kwiatowy motyw przewodni wesela

  Świeże kwiaty są nieodłącznym elementem dekoracyjnym każdej ślubnej uroczystości. Ich wybór jest równie ważny jak wybór sali weselnej, orkiestry czy cateringu. Wiele Par Młodych decyduje się na kwiatowy motyw przewodni wesela. Jest to bardzo bezpieczna opcja, która nie wymaga wielkiego nakładu pracy, a robi wielkie wrażenie. Jakie kwiaty wybrać i jak wykorzystać kwiatowe motywy, by dodały one elegancji i czaru weselnemu przyjęciu? W naszym artykule znajdziecie mnóstwo inspiracji.

 • Motyw weselny

  Jak przygotować wesele w stylu glamour?

  Wesele w stylu glamour to doskonała propozycja dla Par Młodych, które marzą o przyjęciu z królewskim rozmachem. Wytworność i elegancja sukni ślubnej oraz dodatków sprawi, że Panna Młoda poczuje się jak prawdziwa księżniczka. Jeżeli chcesz spełnić swoje marzenie o weselu z klasą, to zajrzyj do artykułu!

 • Dekoracje weselne

  Dekoracja sali weselnej – od czego zacząć?

  Dekoracja sali weselnej jest bardzo ważnym elementem, o który trzeba zadbać podczas planowania tej wyjątkowej uroczystości. Trendy bardzo szybko ulegają zmianie. Balony, drewniane tablice, lampiony, kwiaty - na co się zdecydować? Możliwości jest naprawdę mnóstwo.

 • Atrakcje weselne

  Zabawy weselne w plenerze

  Jeżeli wesele odbywa się w plenerze, to warto odpowiednio wcześnie zaplanować zabawy dla gości na świeżym powietrzu. Dzięki odrobinie zaangażowania i kreatywności można przygotować oryginalne atrakcje, które zintegrują wszystkich uczestników przyjęcia. Zobacz, jak to zrobić!