Najpopularniejsze zabawy weselne

Uroczystość zakończona, pierwsze posiłki i toasty za nami. Czas imprezy leci nieubłaganie. Najczęściej wesele trwa do późnych godzin nocnych lub nawet białego rana, dlatego Młode Pary zazwyczaj decydują się wprowadzać różne zabawy, które urozmaicają czas gościom. Propozycji jest bardzo wiele, a każda z nich posiada kilka odmian. Aby ułatwić wybór nowożeńcom, zebraliśmy dla Was zbiór najpopularniejszych zabaw weselnych.

Czytaj więcej

Wesele w mieście czy na wsi?

Każda Młoda Para jest inna, dlatego miejsce wesela powinno do nich pasować. Podstawowym dylematem jest zawsze wybór lokalizacji: na wsi czy w mieście? W obu przypadkach otwiera się przed nami wiele możliwości, dlatego warto wybrać takie miejsce na wesele, w którym będziemy się czuć swobodnie. Co nam daje uroczystość na wsi? A jakie zalety ma ślub w mieście? Zrobiliśmy dla Was małe podsumowanie!

Czytaj więcej

Ile kosztuje wesele?

Wesele to wydarzenie niezwykłe i niezapomniane, ale także dość kosztowne. Podczas planowania budżetu, Młode Pary muszą uwzględnić cenę sali weselnej, koszt wynajmu zespołu i przygotowania cateringu. Dodatkowo dochodzi różnorodny cennik usług, dekoracji i stroju nowożeńców? Ile więc tak naprawdę kosztuje wesele? Jak policzyć wydatki, aby nie zapędzić się w długi? Ile kosztuje ślub cywilny, a ile ślub kościelny?

Czytaj więcej