• Organizacja wesela,  Sala weselna,  Zaproszenia ślubne

  Wesele z dziećmi? Tak czy nie?

  Zapraszanie całych rodzin na wesele, wliczając w to dzieci w różnym wieku, jest tematem dość kontrowersyjnym. Młode Pary, które nie mają w najbliższym otoczeniu maluchów często nie wiedzą, jaką podjąć decyzję. Czy organizacja wesele bez dzieci jest nietaktem? Czy dziecko na a sali weselnej to dobry pomysł? Czy warto umieścić pociechy na wspólnym zaproszeniu? Jednym zdaniem: Jakie są za i przeciw obecności dzieci na weselu?

 • Atrakcje weselne,  Handmade,  Organizacja wesela

  Fotobudka na wesele – radość dla gości i pamiątkowe zdjęcia z wesela!

  Chcesz, aby Twoje wesele było oryginalne oraz zabawne? Szukasz niebanalnych atrakcji, które wywołają uśmiech na twarzy wszystkich weselników? Chcesz uwiecznić wspaniałe wspomnienia ze ślubu na całe życie? Sprawdź, dlaczego fotobudka na wesele podbija serca Młodych Par z całego kraju! Fotobudki nie są całkiem nowym wynalazkiem. W Stanach Zjednoczonych funkcjonują już od kilku dekad, będąc stałym elementem ulic i galerii handlowych. W Polsce natomiast fotobudkę można spotkać dość rzadko. Górują w dużych miastach oraz na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych, eventach czy pokazach. Od kilku lat fotobudka na wesele zyskuje coraz większą popularność. Jest ciekawym urządzeniem, które zapewnia nie tylko dobrą zabawę, ale także pozwala uchwycić ślubny klimat na fotografiach. Fotobudka mobilna Fotobudka…

 • Bez kategorii,  Organizacja wesela

  Podziękowania dla świadkowej – propozycje idealnych prezentów

  Przygotowania do wesela niosą ze sobą mnóstwo stresu, a niekończąca się lista rzeczy do zrobienia przed uroczystością ciągle się wydłuża. W tym pięknym, ale także i stresującym czasie warto mieć kogoś, do kogo można się zwrócić o pomoc. Taką właśnie osobą dla Panny Młodej jest świadkowa, obecna zarówno podczas organizacji tego wyjątkowego dnia, jak i w trakcie ślubu i wesela. Na świadkowej ciąży duża odpowiedzialność, dlatego warto docenić jej wysiłki i starania. W jaki sposób podziękować świadkowej i jaki prezent wybrać? Przedstawiamy listę idealnych propozycji!

 • Miejsce na wesele,  Organizacja wesela,  Sala weselna

  Rynek obiektów weselnych w Polsce 2018

  Raport dotyczący rynku obiektów weselnych w Polsce z 2018 mówi o wielu zmianach w branży weselnej, które miały miejsce w zeszłym roku. Badanie pokazuje, jakie obiekty były najchętniej wybierane przez Pary Młode oraz jakimi kryteriami się kierowali? Można dostrzec również, że w ostatnim czasie działania promocyjne sal weselnych znacząco przeniosły się do internetu i wygląda na to, że ta tendencja będzie dalej się utrzymywać.

 • Miejsce na wesele,  Motyw weselny,  Organizacja wesela

  Ślub na plaży- czyli organizacja wesela nad morzem

  Wesele na plaży jest marzeniem nie jednej Panny Młodej. Słońce, szum morza oraz śpiew mew- czy można mieć bardziej filmową oprawę wesela? Jeśli zawsze chcieliście ślubować sobie miłość na piaszczystym wybrzeżu to jest to możliwe również nad Bałtykiem! Ślub cywilny nad polskim morzem staje się coraz popularniejszy. Jakie są warunki organizacji wesela na plaży? Jak się do niego przygotować? Jak przygotować miejsce na wesele nad brzegiem morza?

 • Motyw weselny

  Kwiatowy motyw przewodni wesela

  Świeże kwiaty są nieodłącznym elementem dekoracyjnym każdej ślubnej uroczystości. Ich wybór jest równie ważny jak wybór sali weselnej, orkiestry czy cateringu. Wiele Par Młodych decyduje się na kwiatowy motyw przewodni wesela. Jest to bardzo bezpieczna opcja, która nie wymaga wielkiego nakładu pracy, a robi wielkie wrażenie. Jakie kwiaty wybrać i jak wykorzystać kwiatowe motywy, by dodały one elegancji i czaru weselnemu przyjęciu? W naszym artykule znajdziecie mnóstwo inspiracji.