Sprawdź dostępność

Dworek Wymysłów

Wymysłów 15, Kije, 28-404 Zobacz na mapie
Sprawdź dostępność Strona WWW
Pokaż telefon
Typ obiektu dworek
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 200
Liczba miejsc
noclegowych
53
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Dworek Wymysłów

Obiekt dla dyspozycji Gości udostępnia klimatyzowaną salę bankietową, która będzie w stanie pomieścić nawet do 200 osób. Ciepły, przytulny wygląd pomieszczeń znakomicie wpłynie na atmosferę i zadowolenie zaproszonych osób. Doskonale zaaranżowane i klasycznie stylizowane wesele będzie wspominane przez Młodą Parę i Gości przez długie lata.

Uroczystość można przenieść również na teren zielony, który pozwoli na relaks i odpoczynek również na świeżym powietrzu.

Obiekt posiada duże doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć, czego przykładem może być bardzo pozytywny odbiór słynnych "Wesel Czwartkowych", cieszącymi się ogromnym zainteresowaniem Gości.

Dworek na Wymysłowie zajmuje się również organizacją ślubów cywilnych.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ "WESEL CZWARTKOWYCH"

brak zdjęcia

Sala bankietowa

  • 200 osób
  • --- m2

Pokoje

Na terenie Dworku Wymysłów znajduje się 17 pokoi (53 miejsca noclegowe).

Są to pokoje 2-osobowe, a także duże salony dla 3-5 Gości. W ofercie znaduje się też luksusowy apartament dla najbardziej wymagających Klientów.

Każdy z 17 pokoi posiada telewizor, zestaw ręczników oraz osobną łazienkę.

Pomieszczenia są bardzo jasne i urządzone z dużym smakiem, wyglądem przypominającymi szlacheckie dworki, które sprawią że odpoczynek i relaks w tym urokliwym miejscu będzie komfortowy i regeneracyjny.

Catering

Catering własny przygotowywany przez Dworek Wymysłów jest tworzony z najwyższą starannością tak, by każdy z Gości poczuł się usatysfakcjonowany. Staropolski charakter miejsca sprawia, że potrawy z tego okresu będą doskonałym uzupełnieniem dla każdej uroczystości. Oczywiście wszelkie życzenia dotyczące menu będą spełniane kompleksowo, tak aby wszystkie życzenia zostały spełnione i Goście mogli otrzymać bardziej wyszukane dania.

Dworek zapewnia o najwyższej jakości obsługi, która zadba o Państwa, byście mogli w pełnym komforcie rozkoszować się potrawami i urokliwym klimatem miejsca.

Atrakcje

Wspaniałe tereny zielone są idealnym tłem dla Par Młodych szukających miejsc "z duszą" dla swoich sesji zdjęciowych. Nie zawiodą się na ogrodach, które przedstawiają sobą pełne spokoju i harmonii obraz.

Na terenie obiektu znajduje się własne "mini zoo", które doskonale uatrakcyjni uroczystości. Dworek proponuje również przejazdy zaprzęgiem konnym, który na pewno będzie dużym urozmaiceniem.

Poza tym w ofercie znajduje się m.in.: carving (rzeźbienie z owoców), fontanna czekoladowa, przejażdżka dla najmłodszych na kucykach, wypuszczenie gołębi z klatki podczas ceremonii weselnej, a to tylko niektróre z wielu opcji.

Opis obiektu

Dworek Wymysłów - obiekt - zdjęcie 1
Dworek Wymysłów - obiekt - zdjęcie 2
Dworek Wymysłów - obiekt - zdjęcie 3
Dworek Wymysłów - obiekt - zdjęcie 4
Dworek Wymysłów - obiekt - zdjęcie 5
Dworek Wymysłów - obiekt - zdjęcie 6
Dworek Wymysłów - obiekt - zdjęcie 7
Dworek Wymysłów - obiekt - zdjęcie 8
Dworek Wymysłów - obiekt - zdjęcie 9
Dworek Wymysłów - obiekt - zdjęcie 10
Dworek Wymysłów - obiekt - zdjęcie 11
Dworek Wymysłów - obiekt - zdjęcie 12
Dworek Wymysłów - obiekt - zdjęcie 13
Dworek Wymysłów - obiekt - zdjęcie 14
Dworek Wymysłów - obiekt - zdjęcie 15
Dworek Wymysłów - obiekt - zdjęcie 16
Dworek Wymysłów - obiekt - zdjęcie 17
Dworek Wymysłów - obiekt - zdjęcie 18

Dworek Wymysłów jest kameralnym obiektem utrzymanym w uroczym staropolskim stylu. Każdy Gość uciekający od zgiełku i hałasu miasta znajdzie tu swoją oazę spokoju. Klasyczny wystrój wnętrza doskonale wpływa na nastrój i pozwala się całkowicie zrelaksować, a wpływają na to takie elementy jak elegancki wystrój wnętrza, staropolska kuchnia przyrządzona z wyjątkową dokładnością czy pobliskie tereny zielone, idealne do spacerów.

Dworek posiada wiele doświadczenia w organizacji i przygotowywaniu wesel, czym na pewno będzie mógł wspierać Młode Pary. Na terenie obiektu istnieje możliwość zaplanowania ślubu cywilnego w plenerze, który dzięki pięknemu otoczeniu pozostanie w pamięci Młodej Pary na zawsze.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij