top cross
Blog Powrót

Akacjowy Dwór

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 2
Fajne miejsce weselne w Krakowie, można szybko i wygodnie tu dojechać. Poza tym sala weselna była znakomicie przygotowana, wszystko tak jak sobie w głowach wymarzyliśmy. Pracownicy tego domu weselnego również bardzo pomocni i życzliwi, pomogli nam w jednej kłopotliwej sytuacji. Dużą zaletą była też kuchnia, zwłaszcza dania kuchni polskiej, pysznie i w odpowiedniej ilości :) Polecam też różne dodatki, na przykład fontannę czekoladową.
Dodany przez Marek88

Akacjowy Dwór to kameralne miejsce, pięknie zagospodarowane i zadbane. To okolica, ogród i przestrzeń wokół obiektu zachęciła mnie do wyboru tego miejsca na wesele. Do tych wspaniałych widoków dorzucają profesjonale podejście :). Pomoc konsultanta ślubnego to dla nas nowość, ale to idelane rozwiązanie ponieważ czas nas bardzo ograniczał. Doskonale zorganizowane przyjęcie. Część gastronomiczna zasługuje na szczególną pochwałę za skomponowane menu.

Dodany przez elza
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij