top cross
Blog Powrót

Hotel Witek ****

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 2
Chcieliśmy zorganizować przyjęcie weselne na większą liczbę osób, a jednocześnie, żeby było w jakimś niezwykłym miejscu i znaleźliśmy to miejsce - Hotel Witek jest super obiektem weselnym w Krakowie, jest tu niezwykły klimat, którego nie mogliśmy znaleźć nigdzie indziej, a do tego są tu piękne plenery do ślubnej sesji fotograficznej. Mają też tutaj naprawdę przepyszne jedzenie, które zachwyca swoim smakiem, jakością i sposobem podania.
Dodany przez Basiunia

Hotel Witek w Krakowie jest stworzony do organizacji przyjęć weselnych. Mają szereg różnych usług związanych z tym wydarzeniem, których nie zaproponowano nam w innych miejscach. Z pośród pięciu sal wybraliśmy Witkową Chatę ze względu na ilość gości, którzy potwierdzili przybycie. Odpowiadał nam też ten styl i klimat. Chatka  jest drewniana i panuje tu swojska, domowa atmosfera. Stoły z przekąskami i cistami były super udekorowane i urozmaicone. Propozycje dla wegetarian były także fajnie skomponowane . Pokój dla nowożeńców pięknie przygotowany :), opcja dwóch pokoi dla rodziców w cenie jednego  bardzo nam sie spodobała. Była to miła niespodzianka dla nich, że mogą nocować w czterogwiadkowym Hotelu.

 

Dodany przez mateusz
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij