top cross
Powrót

Restauracja Karczma Polska

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 25

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować całej obsłudze, kucharzom a przede wszystkim Managerowi restauracji „Karczma Polska” Panu Arturowi Ćwiklikowi za tak fantastycznie przygotowanie naszego przyjęcia weselnego wraz z oprawą artystyczną w dniu 17.10.2015. Serdecznie polecamy przyszłym małżonkom o wybranie restauracji „Karczma Polska” na przyjęcie weselne lub wesele. Pan Artur Ćwiklik jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Wszelkie nasze sugestie i życzenia zostały wykonane w pełni z wielką starannością i przyjemnością.

 

Na naszym przyjęciu weselnym 17.10.15 na sali „Zegarowa” był przede wszystkim niesamowity stylowy wystrój, pyszne jedzenie podane z klasą- zasługa Szefa Kuchni- Pana Michała i fantastyczną obsługą kelnerską –wszystko tak jak być powinno a nawet lepiej ☺. Goście byli bardzo zadowoleni. Do dnia dzisiejszego otrzymujemy telefony z gratulacjami za tak fantastycznie przygotowane przyjęcie. Z ogromną przyjemnością polecamy to miejsce- pełne klasy, stylu, kultu miłości, uprzejmości a także przygotowane z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

 

Dziękujemy i Pozdrawiamy Dorota i Paweł Wojtanowscy

Dodany przez Dorota i Paweł Wojtanowscy

Serdecznie polecam przyszłym małżonką o wybranie Karczmy Polskiej na wesele. Pan manager Artur Ćwiklik jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Na weselu 10.10.15 na sali Polonez było przepyszne jedzenie, z fantastyczną obsługą -nic dodać nic ująć. Goście byli bardzo zadowoleni. Do dnia dzisiejszego otrzymuje telefony i SMS z gratulacjami za tak fantastyczną imprezę. Z ogromną przyjemnością polecam dane miejsce-pełne miłości, uprzejmości a także przygotowane z pełnym profesjonalizmem.

 

Pozdrawiamy Madzia i Grzegorz

Dodany przez Madzia i Grzegorz

Szanowni Państwo, Pod koniec lipca tego roku w restauracji Karczma Polska odbyło się nasze wesele na ok. 90 osób. Jesteśmy bardzo zadowoleni z sali Polonez, w której odbył się bankiet weselny - przestronna, ładnie udekorowana, pełna wdzięku i stylu, jednym słowem mówiąc IDEALNA. Dodatkowym jej atutem jest duży parkiet , miejsce dla zespołu oraz klimatyzacja. Goście usadzeni byli przy okrągłych stołach.

 

Obsługa imprezy poczynając od kierowcy naszej limuzyny, którą udostępniła nam restauracja, po kelnerów i Pana managera spisała się na medal. Jakość jak i ilość jedzenia – godna polecenia! Goście bawili się znakomicie i do dziś wspominają piękną oprawę imprezy. Dziękujemy za tak profesjonalną obsługę i gorąco polecamy wszystkim, którzy mieliby wątpliwości jaką salę wybrać.

 

Magdalena i Krzysztof

Dodany przez Magdalena i Krzysztof

Bardzo chcieliśmy podziękować za Pana profesjonalizm w podejściu do organizacji oraz personelowi Karczmy Polskiej obsługujących nasze wesele. Wiele znajomych osób po swoich weselach w innych wrocławskich lokalach narzekało na utrudniony kontakt z obsługą, zmieniające się menu czy konieczność podawania ostatecznej listy gości kilka tygodni przed uroczystością. Żadna z tych rzeczy nie zdarzyła się w Karczmie. Nasze spotkania organizacyjne z Panem były krótkie i merytoryczne, co było bardzo cenne dla nas w przed weselnym zamieszaniu.

 

Dzięki temu mogliśmy dowolnie ustalić posiłki i godziny ich podawania oraz omówić sposób organizacji samej uroczystości. Lokalizacja Karczmy Polskiej jest bardzo dobra - nikt z gości z Wrocławia i okolic nie miał problemów z dojazdem. Ważna dla nas była możliwość udekorowania sali dzień wcześniej oraz dowiezienia dodatkowych rzeczy takich jak owoce w dniu samego wesela. Klasyczny wystrój sali Polonez bardzo podobał się zarówno nam jak i gościom, a 100 osób bawiło się na parkiecie bez większego tłoku. Posiłki były bardzo dobre - składamy wyrazy uznania dla kucharza, szczególnie za dania główne i bogracz. Bardzo doceniamy możliwość skorzystania zarówno z stołów t radycyjnych oraz okrągłych, jak również Pana rady co do ich ustawienia. Panie z obsługi były bardzo pomocne, chociażby przy nakładaniu ciast do pojemników dla gości.

 

Bardzo dużym atutem była dla nas możliwość podania ostatecznej liczby gości na tydzień przed weselem (a w przypadku poprawin nawet w dniu wesela). Z innych rzeczy, które można poprawić, ale nie wpływają na naszą pozytywną opinię, ale o których można poinformować innych organizatorów przyjęć, to nagłośnienie sali, które używaliśmy tylko na poprawinach. Przy pewnych tonach generowane są dodatkowe szumy, które mogą przeszkadzać w zabawie - potrzebna byłaby wymiana wzmacniacza. Warto, aby organizatorzy zwrócil i uwagę na ustawienie klimatyzatorów - najlepiej , jeśli nie będą się znajdowały nad żadnym ze stolików, gdyż grupie gości może być wówczas za zimno.

 

W przypadku innych imprez na sąsiadujących salach może się również zdarzyć, iż część gości blisko drzwi będzie słyszeć dodatkowy pogłos, jednak tak jak w przypadku klimatyzatorów umiejętne rozstawienie stołów pozwoli na uniknięcie tego problemu.

 

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy całej obsłudze naszego wesela, Małgorzata i Mariusz

Dodany przez Małgorzata i Mariusz

Chcielibyśmy wyrazić szczere podziękowania Karczmie Polskiej za doskonałą organizację naszego wesela, które odbyło się 19 września 2015 w Sali Zegarowa. Na szczególną uwagę zasługuje postać managera restauracji – Pana Artura Ćwiklika, który na każdym etapie organizacji uroczystości służył poradą i ogromnym zaangażowaniem w wypełnianiu postawionych wymagań oraz „zachcianek”. Nie możemy pominąć olbrzymiej cierpliwości Pana Artura, która to była wystawiana na próbę, gdyż w trakcie przygotowań wielokrotnie zmienialiśmy zdanie odnośnie szczegółów.

 

Wszyscy goście byli zauroczeni walorami estetycznymi sali - wystrojem nadającym wyniosłego charakteru sytuacji, oraz sposobem poprowadzenia wesela. Na plus zasługują świetnie działająca klimatyzacja oraz taras, który pozwalał na orzeźwienie się pomiędzy poszczególnymi blokami muzycznymi granymi przez orkiestrę. Pochwały należą się również Szefowi Kuchni oraz kucharzom za przygotowanie wyśmienitych i bardzo obfitych dań. Najbardziej zasmakowała wszystkim szynka podawana z kapustą – miała delikatny, lekko przyprawiony smak. Bardzo dobrym pomysłem było także podanie gościom tortu weselnego niedługo po obiedzie. Liczne dokładki spowodowały jego szybką konsumpcję. Kropką nad „i” była nieoceniona, wręcz perfekcyjna obsługa kelnerska. Każdy gość weselny otrzymywał posiłek w tym samym czasie.

 

Warto też nadmienić, że konsumowane potrawy zostawały natychmiast uzupełniane na stołach. Podsumowując, ostateczny efekt imprezy weselnej zorganizowanej w lokalu „Karczma Polska” przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Zgodne opinie gości wydawane po weselu zdały się tylko potwierdzić wybór lokalu. Niejednokrotnie usłyszeliśmy, że „naprawdę nie było się do czego przyczepić, takich wesel już nie ma”. Jeszcze raz dziękujemy za tak wspaniałą oprawę artystyczną i kulinarną tego wyjątkowego dla Nas dnia. Z czystym sumieniem polecamy organizację przyjęć w tym miejscu oraz życzymy przyszłym Młodym Parom takiego początku „na nowej drodze życia.

 

Agnieszka i Marcin

Dodany przez Agnieszka i Marcin

Chcemy serdecznie podziękować Panu Ar turowi i całej obsłudze za wspaniałe zorganizowanie uroczystości weselnej. Wesele odbyło się w klimatyzowanej sal i Marysieńka, co miało dla nas bardzo duże znaczenie z powodu rekordowych upałów. Kelnerzy bardzo sprawnie radzi l i sobie z obsługą gości , a kucharze dogadzali naszym podniebieniom:) dzięki smacznym posiłkom w dużych ilościach. Pan Artur zapewnił perfekcyjną organizację bankietu weselnego dbając o każdy szczegół. Dzięki profesjonalnej i miłej obsłudze wszyscy goście wyszli najedzeni i zadowoleni :) Serdecznie polecamy Karczmę Polską innym parom szukającym miejsca na wesele i nie tylko. . .

 

Dziękujemy Dorota i Tomek

Dodany przez Dorota i Tomek

Pragniemy gorąco zarekomendować Karczmę Polską mieszczącą się przy placu Hirszfelda 14, we Wrocławiu. W dniu 04.07.2015 mieliśmy przyjemność odbyć uroczystość weselną na 32 osoby w sali restauracyjnej. Dzięki opiece managera restauracji, Pana Artura Ćwiklika, wesele odbyło się w znakomitej atmosferze, ku widocznemu zadowoleniu gości. Musimy również pochwalić obsługę sali weselnej, wszyscy byli bardzo profesjonalni i wyjątkowo uprzejmi. Nie możemy również nie wspomnieć o bardzo dobrym jedzeniu oraz o znakomitym torcie weselnym.

 

Rekomendujemy z czystym sercem. Iwona i Andrzej

Dodany przez Iwona i Andrzej

Szukaliśmy sali na nasze wesele, która by spełniała nasze oczekiwania : 1) była przestronna 2) była klimatyzowana 3) z niedrogim, ale dobrym menu 4) w dobrej lokalizacji oraz z dobrym dojazdem Karczma Polska spełniła wszystkie nasze wymagania, a nawet więcej :) Wszystko było dobrze zorganizowane, powitanie pary młodej chlebem i solą, lampką szampana oraz wesoły akcent kiedy Pan Artur przywołał świadków i zapytał się po co są świadkowie, po czym oznajmił, że po to aby posługiwać parze młodej, następnie podał im udekorowaną szczotkę i szufelkę żeby pozamiatali zbite na szczęście kieliszki :) Podziękowanie dla szefa kuchni za przepyszne jedzenie, żaden z gości nie marudził na jedzenie, co się rzadko zdarza. Oczywiście nie zapominamy o Panu Marku, który był kelnerem na naszym weselu, goście nie mogli się nadziwić jak sprawnie obsługiwał gości oraz był bardzo uprzejmy. Serdeczne podziękowania dla Pana Artura za tak świetne i profesjonalne przygotowanie oraz poprowadzenie naszej uroczystości. Serdecznie polecamy Karczmę Polską, wszystkim, którzy szukają sali na uroczystość.

 

Pozdrawiamy i polecamy, Dorota i Przemek

 

P.S. Na pewno jeszcze nie raz zajrzymy do Karczmy Polskiej :)

Dodany przez Dorota i Przemek

4 lipca mieliśmy przyjemność zorganizować nasze przyjęcie weselne w restauracji Karczma Polska. Uroczystość odbyła się w klimatyzowanej sali Marysieńka. Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji i przebiegu imprezy. Chcielibyśmy podziękować kelnerom za sprawne serwowanie dań, a kucharzowi za ich przygotowanie. Naszym gościom niczego nie brakowało i co najważniejsze wszystko smakowało. Managerowi, panu Arturowi składamy serdeczne podziękowania za rozpoczęcie i wprowadzenie nas w weselny klimat- bardzo profesjonalna i kompetentna osoba. Sala jest przestrzenna i ładnie urządzona. Plusem jest duży taras, gdzie można odpocząć i odetchnąć świeżym powietrzem. Toalety przez cały czas były utrzymane w czystości.

 

Z pewnością będziemy polecać restauracje rodzinie i znajomym, a także polecamy tym wszystkim, którzy szukają odpowiedniego miejsca na zorganizowanie swoich przyjęć.

 

Pozdrawiamy, Kasia i Mariusz

Dodany przez Kasia i Mariusz

Witam serdecznie, chciałabym Państwu bardzo podziękować, gdyż to właśnie dzięki Państwu nasze wesele było wyjątkowe. Wspaniała obsługa, piękna i czysta sala. Wszyscy goście byli zachwyceni jakością i ilością jedzenia. Również słyszałam opinie, ze nigdy w życiu nie jedli tak pysznego tortu ślubnego i w 100% sie z tym zgadzam. Pomimo odbywających się innych 3 wesel w lokalu, dzięki wspaniale rozplanowanym salom i dobrej izolacji, w ogóle nie przeszkadzaliśmy sobie nawzajem. Pan Artur, kierownik restauracji, był przychylny do wszystkich naszych dziwactw i zachcianek. Za co Panu szczególnie dziękujemy!

 

Wszystkim Parom Młodym serdecznie polecamy Karczmę Polska, gdyŜ jest to wyjątkowe miejsce w samym centrum Wrocławia.

 

P.S. jeszcze raz przepraszamy za chleb weselny :) Z wyrazami wdzięczności, Ania i Oleg wesele 04.07.2015

Dodany przez Ania i Oleg

W sobotę 4 lipca 2015 r. mieliśmy przyjemność zorganizować nasze wesele w Sali Zegarowej w Karczmie Polskiej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i ugoszczenia. Największym plusem sali jest klimatyzacja, która bardzo sprawnie działała podczas upalnego dnia. Jedzenie - wyśmienite, duŜe porcje, dobrze przyprawione. Zaletą całego menu jest niewątpliwie pieczona szynka z ziemniaczkami i kapustą - smakowała wszystkim gościom na tyle, że kilkoro z nich brało dokładkę. Sprawna obsługa kelnerska. Taras i toalety - czysto, schludnie. Na pewno będziemy polecać "Karczmę Polską" wszystkim znajomym i osobom, które chciałyby zorganizować we Wrocławiu jakąś imprezę okolicznościową. Manager - Pan Artur Ćwiklik - bardzo kompetentna i konkretna osoba - odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

 

Pozdrawiamy, Krystian Mazurek i Sabina Mądrecka

Dodany przez Krystian Mazurek i Sabina Mądrecka

Gorąco polecamy Karczmę Polską na wszelkiego typu przyjęcia (zabawy). Bawiliśmy się na naszym weselu idealnie! !!!. Obsługa działała bezbłędnie niczego nie brakowało, jedzenie wręcz rozpływało się w ustach. Dawno nie jedliśmy tak dobrych potraw. Manager zadbał o każdy szczegół wizualizacji sal i Polonez. Wszystkie szczegóły dotyczące organizacji wesela były rzetelnie przekazane i w ten sam sposób wykonane. Klimatyzowana sala jak i przestronny balkon dla gości przypadły do gustu każdemu. Duży parkiet do tańczenia również zrobił wielkie wrażenie.

 

Zachęcamy każdego do odwiedzenia Karczmy polskiej jak i do organizacji przyjęć w tym miejscu

 

Agata i Tomasz 06.06.2015

Dodany przez Agata i Tomasz

Witamy. W dniu 28 czerwca 2014 urządziliśmy nasze wesele w Karczmie Polskiej. Jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż cały przebieg przyjęcia, w tym doskonała, dyskretna, bardzo sprawna i obdarzona dużą kulturą osobistą obsługa, oficjalne powitania Pana Managera Artura Ćwiklika, przedstawienie personelu i przemowa staropolskim językiem nawiązująca do naszych tradycji, przepyszne, świeże i wysokiej jakości jedzenie w ilościach zadowalających każdego gościa oraz niepowtarzalna atmosfera przestronnej, wygodnej i z dużym smakiem urządzonej Sali Polonez sprawiły, że dzień ten był dla nas naprawdę wyjątkowy, a goście nie szczędzą nam do dziś wyrazów zachwytu i uznania.

 

Serdecznie dziękujemy i z głębi serca polecamy to miejsce wszystkim, którzy planują wszelkie uroczystości rodzinne i firmowe w aurze pełnego profesjonalizmu, elegancji, tradycji, jak i nowoczesności.

 

Z wyrazami dogłębnego szacunku i uznania, Anna I Andrzej

Dodany przez Anna i Andrzej

Jeśli marzycie o pięknym, pełnym pozytywnych wspomnień i nieprzeciętnie zorganizowanym weselu – dobrze trafiliście. Karczma Polska to doskonały wybór dla par, które cenią sobie szczegóły i perfekcję w wykonaniu. JuŜ od samego początku daje się to odczuć poprzez serdeczną atmosferę i doskonałą obsługę sali. Dodatkowo klimat ten utrzymany jest przez cały czas trwania uroczystości. Uśmiechy na twarzach gości podtrzymują bardzo smaczne potrawy i pyszne wypieki, a wisienką na torcie jest właśnie tort, który osłodzi Ŝycie kaŜdemu uczestnikowi wesela. Całości perfekcji dopełniają wystrój sali oraz taras, na którym można odetchnąć od przepychu atrakcji serwowanych przez Karczmę Polską.

 

Serdecznie polecamy to miejsce wszystkim zainteresowanym, Kamila i Mikołaj Zalewscy,

7.06.2014r

Dodany przez Kamila i Mikołaj Zalewscy

W związku z ciepłym przyjęciem jak nas spotkało w Restauracji „Karczma Polska”, chcielibyśmy podzielić się z Państwem swoją opinią na temat tego miejsca. W ostatnią sobotę maja, wraz z partnerem zorganizowałam w Restauracji „Karczma Polska” nasze Urodziny. Wśród zaproszonych Gości znaleźli się Przyjaciele oraz najbliższa Rodzina.

 

Uroczysta kolacja odbyła się w jednej z przestrzennych i czystych sal. W skład ciepłego posiłku wchodził krem ze szparagów oraz soczysty stek z bukietem surówek i pieczonymi ziemniakami. Następnie został podany deser na zimno. Przez cały czas trwania imprezy mieliśmy dostęp do bufetu z gorącymi napojami i ciastami. Pomiędzy tańcami nasi Goście mogli jeść wyborne przekąski. Bardzo dużą chwałą okrył się śledź, serwowany na różne sposoby oraz sałatki i galat z drobiu. Wspaniałe, świeże pieczywo swoim zapachem wypełniało salę. Obsługa była sprawna, miła i bez zarzutu. Dużym atutem Restauracji jest toaleta, która podczas całego trwania imprezy była utrzymana w najwyższym porządku. Nie brakowało papieru i zawsze było mydło. To bardzo dobrze świadczy o takim miejscu. Cenię sobie higienę oraz czystość.

 

Kolejnym atutem „Karczmy Polskiej” jest duży taras, na który mogliśmy wychodzić z naszej bogato wystrojonej sali. Koszt wyprawienia takiej uroczystości był dla nas zadowalający. Należy podkreślić, że reszta jedzenia, została nam schludnie zapakowana do domu. Z tego miejsca pragnę uprzejmie podziękować Managerowi, Panu Arturowi, za fachową poradę i pomoc w dopięciu wszystkiego na ostatni guzik. Zachęcam Państwa do spędzania czasu z bliskim w Restauracji „Karczma Polska”, ponieważ jest to miejsce, gdzie każdy znajdzie dla siebie coś wykwintnego, co podkreśli wagę spotkania.

Dodany przez Anetta i Marcin
Witam, w Karczmie odbyła się komunia naszego syna. Już drugi raz korzystamy z usług tej restauracji. Obsługa profesjonalna, dania wyśmienite, zresztą jak zawsze. Sala pięknie przygotowana. Byliśmy bardzo zadowoleni. Ze spokojnym sumieniem możemy polecić tę restaurację nie tylko na imprezy ale również na zwykłe spotkania i posiłki w gronie przyjaciół i rodziny. Katarzyna
Dodany przez Katarzyna

W dniu 10.05.2014 r. urządziłem przyjęcie z okazji jubileuszowych urodzin w sali ,,Marysieńka" w lokalu Karczma Polska Przyjęcie było zorganizowane w sposób perfekcyjny pod względem organizacji w czym zasługa głównego organizatora Pana Artura Ćwiklik oraz Pani kelner (brak danych) która nas obsługiwała.

 

Stół był ustawiony według pomysłu organizatora a cały zestaw posiłków w uzgodnieniu zemną podany do tego stołu był smaczny co zauważyli wszyscy goście biorący udział w tym bankiecie. Chciałbym tą drogą złoŜyć podziękowanie i Ŝyczyć dalszych tak udanych przyjęć a szczególnie organizatorowi oraz pozostałym członkom personelu który pomagał w jego realizacji. Proponuję i polecam wszystkim którzy są zainteresowani przyszłym bankietem o zorganizowanie w ,,Karczmie Polskiej" gdzie ceny są przestępne posiłki są smaczne jest miło i przyjemnie

 

Z poważaniem Ryszard S.

Dodany przez Ryszard S.

Gorąco polecamy Karczmę Polską, jako miejsce na zorganizowanie wesela. Miesiąc temu odbyło się tam nasze przyjęcie weselne i jedyne, co możemy powiedzieć, to że było idealnie! Sala w ostatnich miesiącach bardzo wypiękniała- cudowne oświetlenie, dekoracje sufitów, wspaniałe lustro i kominek w sal i Polonez dodają elegancji. Wystarczy dodać do tego dogodną lokalizację, duży balkon, bardzo dobre ceny, przepyszne jedzenie w ogromnych ilościach, pomocnego menadżera i dyskretną obsługę i wesele idealne murowane.

 

Wszyscy goście z Polski, Francji i Niemiec, którzy się z nami bawili, byli pod ogromnym wrażeniem. My również, dlatego z czystym sumieniem moŜemy polecić ten lokal.

 

Malwina i Matthieu

Dodany przez Malwina i Mat thieu

25.04.2015 roku odbył się Nasz Wielki Dzień. Przygotowania do niego rozpoczęliśmy z mężem odpowiednio wcześniej, począwszy od wyboru odpowiedniej sali na wesele. Zależało nam, aby była ona jednocześnie przestronna i przytulna, najlepiej z miejscem na odpoczynek na świeżym powietrzu, a przede wszystkim w atrakcyjnej cenie. Znaleźliśmy idealną na nasze potrzeby w restauracji Karczma Polska. Wybraliśmy salę Zegarową po prezentacji menegera lokalu. Już na pierwszym spotkaniu zdziwiliśmy się profesjonalizmem Pana Artura. Dokładnie przedstawił nam możliwe ustawienia stołów, różne warianty menu, cykl wieczoru weselnego oraz rzetelnie odpowiedział na nasze pytania. Sala w dniu uroczystości była przepiękna. Najlepiej prezentuje się z przygotowanymi nakryciami i miejscami do siedzenia, a ponieważ jest wystarczająco „bogata” nie wymagało to od nas dużego wkładu w dekoracje. Urzekła nie tylko nas, ale i naszych gości. Chcieliśmy podziękować obsłudze, która chętnie wypełniała powierzone im zadania i pomogła, gdy tylko poprosiliśmy. Należy pochwalić szefa kuchni oraz kucharzy za przepyszne jedzenie serwowane na weselu, a płonąca szynka podbiła nasze serca. Nikt z naszych gości nie wyszedł głodny. Podobno nawet było to najlepsze wesele na jakim byli!

 

Jeszcze raz dziękujemy restauracji i obsłudze, że umilili i ułatwili nam państwo wieczór, dzięki czemu zmęczona młoda para nie musiała się męczyć i denerwować. Wszystkim narzeczonym życzymy tak fantastycznego wesela, a restauracji aby zawsze tak dobrze pracowała na swój sukces.

Dodany przez Młodzi

W kwietniu tego roku odbyło się Nasze wesele, które urządzaliśmy w Karczmie Polskiej. Chcielibyśmy wyrazić najszczersze podziękowania dla menadżera oraz dla całej obsługi tak kuchennej jak i kelnerskiej. Jedzenie pyszne, udekorowanie sali świetne, stonowane wszystko było jak należy, a nawet lepiej.

 

Także z czystym sumieniem możemy polecić to miejsce jako miejsce do zorganizowania imprezy jak i do pójścia na obiad lub kolację.

Dodany przez Daria i Tomek

Dzień dobry Wesele nasze odbyło się 11 kwietnia w Sali Polonez. Najpierw rekomendacja:

---

Nasi goście byli zachwyceni salą, piękny wystrój i atmosfera. Przemiła i chętna do pomocy obsługa oraz Pan Artur, menedżer sali, który w sam również angażował się w obsługiwanie gości sprawili, że my oraz nasi goście czuliśmy się odprężeni i mogliśmy skupić się na zabawie. Przedstawienie nam w trakcie obiadu kelnerów oraz szefa kuchni sprawiło, że przestali być dla nas obcy i pozwoliło jeszcze bardziej im zaufać. W opinii naszych gości pysznego jedzenia było aż nadto, niczego nam nie brakowało i jeszcze zostało. Wszyscy byli zachwyceni pięknym piętrowym tortem i kulinarną niespodzianką, przygotowaną przez personel, którą miło nas zaskoczyli, ale nie będziemy zdradzać co to było. Przekonajcie się sami! :-)

---

Teraz to, co można w naszych oczach poprawić. Jest to lepsze zorganizowanie procesu wydawania potraw ze specjalnego menu. Mówię tu o wegetarianach, alergikach i tym podobnych. Lądowały przed nimi najpierw zwykle potrawy i niektórzy nie protestowali, a później dostawali te właściwe i byli zaskoczeni, bo zdążyli się już pogodzić, że zapomniano o ich specjalnych wymaganiach. Jednej wegance, która przyniosła własną sałatkę zabrano ją bez pytania do lodówki i później trzeba było jej szukać. Wynikało to z dobrych intencji, ale wprowadziło koleżankę, która tę sałatkę przyniosła w zdziwienie i dodało mam niepotrzebnej pracy.

 

Proponujemy żeby para młoda dostawała od Pana wyraźny sygnał w postaci przypomnienia na dzień przed zabawą aby wskazali nazwiska i miejsca przy stole, gdzie siedzą osoby ze specjalnym menu. Jeśli obsługa będzie to wiedziała przed zabawą, wszystko pójdzie jeszcze lepiej. Moment zaraz przed podaniem jest trudny do uchwycenia w całym zamieszaniu po wyjściu na salę, dlatego proponujemy żeby było to wcześniej.

 

W żadnym razie nie są to rzeczy, które mogły zepsuć nam zabawę, ale na pewno można je usprawnić. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

 

Pozdrawiam, Radosław Cichocki z małżonką

Dodany przez Radosław Cichocki z małżonką

Dnia 12 kwietnia 2014 r. przeżyliśmy najpiękniejszy dzien w naszym życiu, mamy nadzieję że nie taki ostatni ale na tą chwilę było to najważniejsze dla nas wydarzenie. W związku, że oboje pracujemy i ciężko było nam o wszystkim pamiętać' tak by dopracować dzień ślubu w szczegółach stronę organizacyjną jeśli chodzi o bankiet weselny zleciliśmy Panu Arturowi Cwiklikowi managerowi restauracji Karczma Polska.

 

Była to doskonała decyzja,w wyborze restauracji kierowaliśmy się bliską odległością od domu i hotelu w którym nocowali nasi goście, wcześniej kilkakrotnie jedliśmy posiłki w tej samej restauracji aby sprawdzić jakość jedzenia, sala restauracji na dole wygląda jak typowa polska karczma, jedzenie również swojskie i smaczne.

 

Sala bankietowa "Marysieńka" była bard zo dobrze przygotowana, dzień wcześniej dostarczyliśmy alkohol, owoce i winietki na stół z danymi gości, owoce wg naszego życzenia zostały poukładane na paterach na stole, winietki w odpowiednich miejscach stołu.

 

Całość bardzo dokładnie i zgodnie z naszym życzeniem została wykonana. Sama organizacja przebiegła tak jak to było wcześniej planowane' Pan Artur kilkakrotnie powtarzał jak wszystko będzie wygalało, krok po kroku i mimo, że przybyliśmy do restauracji pół godziny przed umówionym czasem' wszyscy byli odpowiednio przygotowani. Na naszym weselu było 45 osób i sala "Marysieńka była dla nas w sam raz.

 

Dziękujemy Panu Arturowi Cwiklikowi za przeprowadzenie nas jak i gości przez kolejne etapy całej imprezy - od przywitania, po sprzątanie szkła :)Po przedstawienie nam Pań kucharek, kelnerek, i finalnie aż do pożegnanie włącznie z przygotowaniem pozostałego jedzenia w pojemnikach z możliwością zabrania do domu.

 

Dziękujemy za udostępnienie pokoju ( niby drobna rzecŻ, ale w rzeczywistości bardzo potrzebna jak sie okazało ) który posłużył nam do przebrania, do poprawienia makijażu, do zostawienia prezentów, do położenia na chwilę spać młodszych dzieci. Dziękujemy Paniom, które przygotowywały posiłki. Jedzenie było smaczne, wybór puree z ziemniaków w tym okresie był odpowiedni(za sugestią managera ), kotlet de volay smaczny' z masełkiem, które roztopiło się i rozlało po talerza po przekrojeniu, również pozostałe mięsa bardzo dobre. Półmiski z wędliną dobrze przygotowane i wędlina faktycznie była swojska. Menu naprawdę wystarczające nie nastąpiła sytuacja, że czegoś brakowało.

 

Dziękujemy Paniom kelnerkom, które sprawowały pieczę nad podawaniem posiłków oraz nad tym aby na stole niczego nie zabrakło, donosiły to co było potrzebne i nie było sytuacji żeby czegoś było mało. A przy tym były przesympatyczne i uśmiechnięte, mimo spędzenia kilkunastu godzin na nogach.

 

Zarówno my jak i nasi goście będziemy Państwa polecali.

Dodany przez Magdalena i Damian Jakiel
Świętowaliśmy swoje zaślubiny w Karczmie Polskiej w kwietniu 2015 roku. Zabawa była bardzo udana a goście zadowoleni. Cena atrakcyjna, przy wysokiej jakości obsługi. Menedżer podpowiada, o czym należy pamiętać. Jeśli młoda para chce jakąś część zabawy zrobić po swojemu, to musi to wyraźnie zaznaczyć, gdyż wesela w tej restauracji organizowane są w określony, wypracowany w ciągu wielu lat sposób. Podpowiedzi menedżera są jednak bardzo cenne. Żadne dodatkowe koszty nie są ukryte. Śmiało moglibyśmy polecić innym młodym parom.
Dodany przez Marta i Grzegorz

Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm ze strony menedżera. Wszystko jest zaplanowane, nie ma o co się martwić. Wszystko było, tak jak sobie tego życzyliśmy. Jeśli chodzi o jedzenie, to zostało go tyle po weselu, że dojadaliśmy przez następny tydzień. Jakość potraw - bez zarzutu. Wszystko smaczne, mięso i cała reszta świeże. Nasze wesele odbyło się na sali polonez dla około 100 osób. Miejsca było bardzo dużo, nikt się nie ściskał przy stole ani na parkiecie. Mieliśmy również do dyspozycji apartament. Dla nas to była jedna z najlepszych ofert cenowych, jeżeli chodzi o Wrocław.

 

Pozdrawiam

Dodany przez Domi

Chciałabym gorąco polecić ten lokal. Moje wesele udało sie znakomicie i nie mała w tym zasługa Pana Artura i obsługi bankietu.

 

Przed weselem mieliśmy lekkie obawy czy aby na pewno porcje jedzenia nie będą w wersji "mini" tak jak w niektórych ekskluzywnych restauracjach. Okazało się że jedzenia było bardzo dużo i bardzo dobrze smakowało. Dodatkowo obsługa jest bardzo dobrze zorganizowana i zawsze służy pomocą.

 

Naszym gościom podobały się bardzo tarasy przylegajace do kazdej z sal. Mogli bez skrepowania wyjść na świeże powietrze i odpocząć. Polecam!

Dodany przez Gosia
Captcha
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij