Sprawdź dostępność
Typ obiektu hotel
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 120
Liczba miejsc
noclegowych
100
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Sport Hotel

Przyjęcia weselne organizowane w Sport Hotelu posiadają wyjątkową atmosferę dzięki eleganckiej aranżacji wnętrz, wykwintnemu menu oraz wysokiemu standardowi usług. Sport Hotel jest doskonałym miejscem na zorganizowanie przyjęcia weselnego i ukoronowania tego wyjątkowego wydarzenia jakim jest ślub.
Sport Hotel - Sale - zdjęcie 1

Restauracja

  • 60 osób
  • --- m2
Sport Hotel - Sale - zdjęcie 1

Sala Bankietowa

  • 120 osób
  • --- m2

Pokoje

Naszym gościom oferujemy 52 pokoje z dostępem do nieodpłatnego, bezprzewodowego Internetu. Posiadamy 100 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2- i 3- osobowych oraz klimatyzowanych apartamentach. Każdy pokój posiada łazienkę, telefon, TV SAT, mini bar. Poprzez ciepłą kolorystykę wnętrz oraz starannie dobrane wyposażenie, pokoje gwarantują sprzyjające warunki do wypoczynku. Para młoda otrzymuje do swojej dyspozycji apartament. Nie zapomnieliśmy także o rodzicach i gościach pary młodej. Przygotowaliśmy z myślą o nich specjalne ceny noclegów ze śniadaniem.

Catering

Pracownicy Sport Hotelu udzielą wielu cennych wskazówek dotyczących skomponowania odpowiedniego menu, uwzględniając preferencje Młodej Pary oraz życzenia gości. Specjalnością szefa kuchni jest kuchnia polska i europejska.

Atrakcje

Para Młoda w prezencie otrzyma apartament w hotelu, natomiast dla gości weselnych przygotowaliśmy pokoje w specjalnej promocyjnej cenie. W pogodny dzień z przyjemnością zorganizujemy dla gości weselnych grill w ogródku hotelowym. Atrakcje takie jak fontanna czekoladowa, czy obsługa barmana są u nas standardem.

Opis obiektu

Sport Hotel - obiekt - zdjęcie 1
Sport Hotel - obiekt - zdjęcie 2
Sport Hotel znajduje się w centralnej Polsce w pobliżu tras krajowych Warszawa-Wrocław i Warszawa–Katowice. Hotel specjalizuje się w kompleksowej obsłudze szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych i integracyjnych. Ślub to szczególnie radosne wydarzenie w życiu każdego człowieka, ale związane z nim przygotowania są stresujące i niezwykle czasochłonne. Nasz fachowy zespół z przyjemnością zorganizuje wspaniałe przyjęcie weselne, które pozostanie w pamięci biesiadników. Pracownicy hotelu udzielą wielu cennych wskazówek dotyczących skomponowania odpowiedniego menu, uwzględniając preferencje Młodej Pary oraz życzenia gości. Przyjęcia weselne organizowane w Sort Hotelu posiadają wyjątkową atmosferę dzięki eleganckiej aranżacji wnętrz, wykwintnemu menu oraz wysokiemu standardowi usług. Para Młoda otrzymuje do swojej dyspozycji apartament. Nie zapomnieliśmy także o rodzicach i gościach Pary Młodej. Przygotowaliśmy z myślą o nich specjalne ceny noclegów ze śniadaniem. Sport Hotel jest doskonałym miejscem na zorganizowanie przyjęcia weselnego i ukoronowania tego wyjątkowego wydarzenia jakim jest ślub.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy