Znajdź idealne sale weselne

+ 1km
Hotel Sułkowski

Sale i domy weselne Poznań

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie. Jednak na samym szczycie listy rzeczy do zrobienia jest znalezienie odpowiedniego miejsca. Bardzo ważne jest to, aby było nie tylko miłe dla oka, ale też ściśle związane z gustem i charakterem przyszłych małżonków. Każda para, która zamierza pobrać się w Poznaniu, może przeglądać bogatą ofertę obiektów na naszej stronie. Wśród nich można znaleźć pięciogwiazdkowy hotel na wesele, a także kameralne sale weselne w centrum Poznania. Wiele wnętrz posiada minimalistyczny wystrój, ale nie brakuje również takich, które zachwycają swoim pałacowym stylem. Restauracje w Poznaniu zapewniają natomiast szeroki wybór dań podawanych gościom, od kuchni wielkopolskiej, aż po smaki pochodzące z innych krajów. Sale weselne Poznań dają tak wielkie możliwości, że każda Młoda Para możne stworzyć na nich swój własny, magiczny świat.  

Rekomendowane Największa sala weselna Tylko z noclegiem
Sale weselne - Hotel Księcia Józefa - SaleWeselne.com
140.00 PLN
120
50
---
---

Hotel Księcia Józefa

Hotel Księcia Józefa w Poznaniu to miejsce, w którym Młoda Para oraz jej goście weselni znajdą doskonałe warunki do świętowania tego najważniejszego dnia w ich życiu. Wszyscy z nich znajdą tutaj doskonałe warunki weselne, pięknie wystrojoną ...salę oraz pyszne potrawy.

Zobacz prezentację
Sale weselne - Hotel Astra - SaleWeselne.com
---
100
32
---
---

Hotel Astra

Hotel Astra to świetny obiekt weselny w województwie wielkopolskim, dogodnie położony w Poznaniu, ze świetnym dojazdem drogami szybkiego ruchu. Swoim gościom weselnym oferuje przepiękne, romantyczne wnętrza a także pyszną weselną kuchnię, któ ...;ra zachwyci wszystkich gości. 

Zobacz prezentację
Sale weselne - Hotel Camping Malta - SaleWeselne.com
---
120
---
---
---

Hotel Camping Malta

Klimatyczny hotel nad Jeziorem Maltańskim w samym centrum Poznania oferuje salę weselną, pokoje gościnne oraz tradycyjną kuchnię staropolską, a wszystko to w rodzinnej atmosferze oraz wśród pięknych krajobrazów ....

Zobacz prezentację
Sale weselne - Pałacyk Pod Lipami - SaleWeselne.com
150.00 PLN
200
60
---
---

Pałacyk Pod Lipami

Pałacyk Pod Lipami to świetny obiekt weselny w województwie wielkopolskim, doskonale położony w uroczym Swarzędzu tuż obok Poznania. Goście weselni oraz przede wszystkim Młoda Para znajdzie tutaj doskonałe warunki do świętowania tego najlepszego ...dnia ich życia.

Zobacz prezentację
Sale weselne - IBB Andersia Hotel - SaleWeselne.com
170.00 PLN
500
344
---
Tak

IBB Andersia Hotel

IBB Andersia Hotel to nowoczesny drapacz chmur, położony w samym sercu stolicy Wielkopolski - Poznaniu. Oferuje swoim gościom w pełni profesjonalne, a przy tym romantyczne, warunki do organizacji weselnej uroczystości. Dysponuje również wyśmienitym ...zapleczem gastronomicznym i komfortowymi pokojami.

Zobacz prezentację
Sale weselne - Restauracja Patio Provence w Hotelu Kolegiackim - SaleWeselne.com
115.00 PLN
80
50
---
---

Restauracja Patio Provence w Hotelu Kolegiackim

Restauracja Patio Provence w Hotelu Kolegiackim to doskonały obiekt weselny położony w samym sercu Poznania, tuż przy Starym Rynku. Swoim weselnym gościom oferuje doskonałe weselne potrawy, a także prześliczną salę weselną, z romantyczną aranżacją, kt& ...oacute;ra zapadnie w pamięć wszystkich gości.

Zobacz prezentację
Sale weselne - Dworek Separowo - SaleWeselne.com
175.00 PLN
120
36
---
---

Dworek Separowo

Dworek Separowo to bardzo piękny obiekt weselny, położony tuż obok pięknego Jeziora Strykowskiego. Swoim gościom weselnym i Młodej Parze oferuje poza pięknym otoczeniem także śliczną salę weselną, a także doskonałe jedzenie, które z pewnością ...zachwyci wszystkich obecnych na przyjęciu weselnym.

Zobacz prezentację
Sale weselne - Hotel Poznański - SaleWeselne.com
150.00 PLN
200
198
---
---

Hotel Poznański

Doskonałe miejsce dla Par szukających miejsca na organizację wesela w pobliżu Poznania. Hotel Poznański zlokalizowany jest w spokojnej, malowniczej okolicy, ale na tyle blisko głównych punktów miasta, że goście będą mogli sprawnie się transportować ....

Zobacz prezentację
Sale weselne w okolicy Poznań
~ 11.1 km
Sale weselne - Hotel Ossowski - SaleWeselne.com
---
120
140
---
---

Hotel Ossowski

Hotel Ossowski to doskonałe miejsce weselne w województwie wielkopolskim, które doskonale się sprawdzi w przypadku weselnych przyjęć zarówno tych większych, jak i bardziej kameralnych. Pyszna kuchnia, romantycznie zaaranżowana sala ...weselna i pomocni pracownicy to doskonałe połączenie, które pozwoli zorganizować niezapomniane wesele.

Zobacz prezentację
~ 19.4 km
Sale weselne - Hotel 500 Tarnowo Podgórne - SaleWeselne.com
180.00 PLN
270
---
200
Tak

Hotel 500 Tarnowo Podgórne

Hotel mieści się 18 km od Poznania. Proponuje przyjęcie weselne w eleganckich salach lub w malowniczym ogrodzie z oczkiem wodnym.

Zobacz prezentację
~ 25.7 km
Sale weselne - Hotel Podróżnik - SaleWeselne.com
---
250
136
---
---

Hotel Podróżnik

Hotel Podróżnik to bardzo dobry obiekt weselny, dogodnie położóny na mapie województwa wielkopolskiego w podpoznańskiej miejscowości Środa Wielkopolska. Swoim gościom oferuje doskonałe warunki - przepiekną salę weselną z romantycznymi ... akcentami oraz doskonałą kuchnię weselną.

Zobacz prezentację
~ 26.3 km
Sale weselne - Weranda Home - SaleWeselne.com
---
130
66
---
---

Weranda Home

Weranda Home to doskonały obiekt weselny położony w kameralnej miejscowości Sławica niedaleko wielkopolskiego Wągrowca, oferujący swoim gościom weselnym doskonałe warunki weselne w postaci przepięknej, romantycznie ustrojonej sali weselnej i pysznego ...jedzenia.

Zobacz prezentację
~ 31.6 km
Sale weselne - Hotel Restauracja Almarco - SaleWeselne.com
---
150
100
---
---

Hotel Restauracja Almarco

Hotel Restauracja Almarco to trzygwiazdkowy obiekt weselny doskonale położony w Środzie Wielkopolskiej, z bardzo dogodnym dojazdem z Poznania. Młoda Para i jej goście weselni znajdą tutaj doskonałe warunki, żeby świętować swoje szczęście w doskonałym ...otoczeniu i przy pysznym jedzeniu.

Zobacz prezentację
~ 34.4 km
Sale weselne - Pałac Szczepowice - SaleWeselne.com
187.00 PLN
160
45
---
---

Pałac Szczepowice

Ten piękny obiekt weselny w województwie weselnym oferuje świetne warunki w postaci pięknej sali weselnej oraz doskonałej kuchni, na którą składa się wiele przepysznych dań weselnych. Pałac Szczepowice to bez wątpienia obiekt weselny, kt& ...oacute;ry można polecić nowożeńcom.

Zobacz prezentację
~ 43.1 km
Sale weselne - Dworek Róża Poraja - SaleWeselne.com
---
200
80
---
---

Dworek Róża Poraja

Dworek Róża Poraja to kameralnie położony obiekt w województwie wielkopolskim, z doskonałą salą weselną z romantycznymi akcentami, a do tego świetnym zespołem pracowników, którzy dla gości weselnych przygotują przepyszne, ...weselne potrawy, zachwycające podniebienia.

Zobacz prezentację
~ 44.5 km
Sale weselne - Pałac na Opieszynie - SaleWeselne.com
---
160
---
---
Tak

Pałac na Opieszynie

Zlokalizowany dogodnie w podpoznańskiej Wrześni Pałac na Opieszynie to świetne miejsce dla tych wszystkich, którzy szukają uroczej lokalizacji na ich weselną imprezę, z doskonałym jedzeniem weselnym a także romantycznie zaaranżowaną salą weselną, która ...zachwyci wszystkich gości.

Zobacz prezentację
~ 46 km
Sale weselne - Pałac Wąsowo - SaleWeselne.com
---
250
150
---
---

Pałac Wąsowo

Pałac Wąsowo to doskonały obiekt weselny w województwie wielkopolskim, położony niedaleko Nowego Tomyśla i z dogodnym dojazdem Poznania, dzięki niedalekiej autostradzie A2. Swoim gościom weselnym oferuje piękne wnętrza swojej sali weselnej, a także ... pyszne potrawy weselne. 

Zobacz prezentację
~ 46.4 km
Sale weselne - Spichlerz Wąsowo - SaleWeselne.com
---
250
30
---
---

Spichlerz Wąsowo

Spichlerz Wąsowo to doskonałe miejsce dla Par Młodych, które marzą o weselu w stylu rustykalnym, wiejskim lub boho. Do dyspozycji gości jest klimatyczna stodoła, w której można zorganizować przyjęcie od 100 do 250 osób ....

Zobacz prezentację
Pozostałe sale i domy weselne

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie. Jednak na samym szczycie listy rzeczy do zrobienia jest znalezienie odpowiedniej sali. Każda para, która zamierza pobrać się w Poznaniu, może skorzystać z bogatej oferty restauracji oraz hoteli. Pomocne w odszukaniu najlepszej opcji okaże się skorzystanie z serwisu internetowego, oferującego spis polecanych lokali oraz wiele szczegółów na ich temat.

Stylowe lokale weselne - Poznań kwintesencją nowoczesności

Bardzo ważne jest to, aby miejsce, w którym ma odbyć się przyjęcie, było nie tylko miłe dla oka, ale też ściśle związane z gustem i charakterem przyszłych małżonków. Takie połączenie będzie doskonałym rozwiązaniem, dlatego też warto zdecydować się, czy bardziej odpowiadają Ci kameralne i romantyczne wnętrza, minimalistyczne, ale wyjątkowe sale, czy też eleganckie pomieszczenia, gwarantujące niemal królewski klimat. Oprócz aranżacji samego pomieszczenia niezbędne będzie zwrócenie uwagi na typ i opis obiektu.

Na stronie udostępnione są informacje na temat:
- hoteli (najlepiej, aby były co najmniej trzygwiazdkowe),
- dworków,
- restauracji,
- pensjonatów,
- sal weselnych,
- sal bankietowych,
- pałaców,
- zamków.
Stoły weselne

Jak się okazuje jedną z ważniejszych kwestii, które trzeba zweryfikować przy wyborze sali, są rodzaje stołów. Bardzo wiele osób nie zwraca uwagi na ten aspekt, a to błąd. W końcu przyjęcia weselne mogą gromadzić większą lub mniejszą liczbę osób. Jeśli planujesz zaprosić mniej osób, lepiej sprawdzą się prostokątne stoły, które można ze sobą połączyć na wiele różnych sposobów. Takie rozwiązanie sprawia, że wszyscy goście usiądą blisko młodych małżonków oraz siebie nawzajem, dzięki czemu mogą z łatwością się ze sobą komunikować. W przypadku wesel, na które zaprasza się ponad kilkaset osób, lepszą opcją będzie wybranie okrągłych stolików, zapewniających większą prywatność oraz przestrzeń. Wybór rodzaju stołu odgrywa też istotną rolę podczas planowania tego, jak zostaną one ozdobione. Nie da się ukryć, że pojedyncze modele będą droższe do udekorowania. Szczegóły na temat wyglądu sali, zamieszczonych tam mebli oraz dekoracji dostępne są w specjalnej zakładce, dzięki czemu nie ma konieczności opuszczania serwisu, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje.

Wesele z noclegiem w Poznaniu — czyli dbanie o komfort i bezpieczeństwo gości

Wygoda gości jest istotna również w kwestii związanej z powrotem z uroczystości. Wracanie po kilkugodzinnej zabawie może być sporym problemem, przede wszystkim wtedy, gdy odległość do domu jest znacząca. Coraz częściej Para Młoda zwraca na to uwagę i wybiera taką salę, która znajduje się w pobliżu hotelu i pensjonatu lub też decyduje się na organizowanie wesela wraz z noclegami. Włączając zakładkę związaną z prezentacją lokalu, dowiesz się, czy możliwa jest rezerwacja pokoju w danym obiekcie.

Restauracja na wesele z miejscem na zabawę

Dla większości gości bardzo ważne jest to, aby w trakcie wesela móc tańczyć, śpiewać i słuchać muzyki. Aby było to jednak możliwe, trzeba wybrać miejsce, gdzie zmieszczą się zarówno stoły, przy których będzie można usiąść, jak i parkiet do zabawy. Szczególnie trzeba zwrócić uwagę na to, żeby ilość miejsca była dopasowana do liczby osób. Wtedy każdy znajdzie odrobinę swobody i będzie mógł jak najlepiej spędzić czas podczas wesela. Nie można zapomnieć również o przestrzeni dla zespołu, orkiestry lub DJ-a. Zapoznając się z witryną, uzyskasz także dane na temat maksymalnej liczby osób, które będą mogły bawić się w trakcie tego wyjątkowego dnia.

Sala na wesela — propozycje dla każdego

Najważniejsze jest to, aby miejsce, gdzie odbędzie się wesele, odzwierciedliło gust Młodej Pary, jednak duże znaczenie ma także zwrócenie uwagi na potrzeby osób, mających przybyć na przyjęcie. Jeśli wśród gości pojawi się dużo dzieci, warto zorganizować dla nich kącik zabaw lub zadbać o to, aby sala dawała możliwość bezpiecznego spędzenia czasu na powietrzu. Podczas pierwszej selekcji trzeba zatem koniecznie przejrzeć sekcję opisującą oferowane atrakcje na terenie lokalu lub w pobliżu.

Dom weselny w Poznaniu stanowi ponadto symbol przepysznej kuchni, dzięki czemu na pewno nawet najwięksi smakosze będą usatysfakcjonowani. Analiza serwowanego typu kuchni i opinie na jego temat, które możesz znaleźć w obrębie witryny, sprawią, że podjęcie ostatecznej decyzji będzie znacznie szybsze.

Tanie wesele — czy to w ogóle możliwe?

Koszty, które trzeba ponieść na zorganizowanie wesela, mogą powodować zawroty głowy. Nic w tym dziwnego skoro większość par marzy o ekstrawaganckim weselu, gdzie muzykę zapewnia zespół, sala jest bogato przyozdobiona, a cały budynek robi olbrzymie wrażenie. Można jednak bez problemu znaleźć sale weselne w Poznaniu, które tworzą wspaniały klimat, a przy tym nie zrujnują budżetu. Dużym ułatwieniem będzie skorzystanie z wbudowanego narzędzia, pozwalającego na filtrowanie wyników, dzięki czemu poszukiwania są skuteczniejsze i mniej męczące. Najważniejsze jest zatem to, aby po prostu wiedzieć, gdzie szukać lokalu, a najlepszym miejscem jest właśnie nasza witryna SaleWeselne.com.

Miasta w pobliżu

Typy obiektów weselnych

Inne popularne obiekty weselne w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij