Sprawdź dostępność

Sala Balowa Splendor

Sprawdź dostępność
Typ obiektu dom weselny
Cena za osobę od 160.00 PLN
Max. liczba gości 200
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Sala Balowa Splendor

Sala Balowa Splendor w Bielawie , to idealna sala weselna, które pomieści nawet dwustu zaproszonych gości. Wnętrze to połączenie tradycyjnego ciemnego drewna, ze współczesną szykiem. Nietuzinkową aurę buduję odnowiony strop o wysokości dziewięciu metrów, dzięki temu na sali weselnej jest lepszy obieg powietrza, oraz odpowiednia akustyka. 

Niewiarygodnego uroku dodają również, nietuzinkowo udekorowane stoły, nad którymi zawsze unosi się woń świeżych kwiatów. Na sali jest również podwyższona scena, dla kapeli. Sale Splendor na tle innych wyróżnia oprawa świetlna, stworzona przez firmę Groda. Dzięki niej możecie Państwo tworzyć różnie choreografie świetlne, dopasowane do okazji.  

Dodatkowym atutem jest bogate zaplecze sprzętowe, posiadamy zestaw nagłaśniający firmy Denon o mocy 2000W, oraz ekran, na którym zakochani mogą wyświetlać zdjęcia, lub teledyski. Dzięki temu można stworzyć niepowtarzalne widowisko, które pozostanie na długo w pamięci Gości weselnych. 

 

brak zdjęcia

Sala Balow a Splendor

  • 200 osób
  • --- m2

Pokoje

Dla nowożeńców przygotowaliśmy luksusowy apartament z salonem. Dzięki współpracy z pobliskimi hotelami, zadbamy również o nocleg dla pozostałych Gości. 

Catering

Kuchnia to nasz największy atut, dzięki niej jesteśmy na mocnej pozycji. Mamy wykwalifikowany zespół kucharzy, oraz kelnerów. Dbają oni o to, żeby potrawy kuchni polskiej rozpieszczały podniebienia Gości. Oferujemy trzy bogate warianty menu uzależnione od potrzeb Naszych klientów.

Opis obiektu

Sala Balowa Splendor - obiekt - zdjęcie 1
Sala Balowa Splendor - obiekt - zdjęcie 2
Sala Balowa Splendor - obiekt - zdjęcie 3
Sala Balowa Splendor - obiekt - zdjęcie 4
Sala Balowa Splendor - obiekt - zdjęcie 5
Sala Balowa Splendor - obiekt - zdjęcie 6
Sala Balowa Splendor - obiekt - zdjęcie 7
Sala Balowa Splendor - obiekt - zdjęcie 8
Sala Balowa Splendor - obiekt - zdjęcie 9
Sala Balowa Splendor - obiekt - zdjęcie 10

U podnóża Gór Sowich  w Bielawie znajduje się Splendor, który swym wnętrzem łączy tradycje z nowoczesnością. W obiekcie stworzono salę balową idealną, na bankiety, przyjęcia w rodzinnym gronie, oraz wesela. 

Gustowne wnętrze połączono z dekoracją świetlną. Na sukces pracują również obsługa, która dba o spełnienie Państwa wymagań. Splendor to połączenie tego co gustowne, z wyszukanym smakiem. Każde wesele organizowane w Sali Balowej Splendor na pewno będzie należało do udanych. 

 

Opinie

4.5
2 opinie Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy