Blog Powrót

Strażacka 81

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 2
Idealne miejsce na wesele. Jako goście weselni byliśmy zachwyceni profesjonalną organizacją uroczystości, pięknie przygotowaną salą i poziomem obsługi. Jedzenie smaczne, bardzo dobry deser. Na sali dużo miejsca. Miłym zaskoczeniem i niespodzianką był projektor i wyświetlane na nim zdjęcia. Widać, że obiekt Strażacka 81 w Bielsko-Białej doświadczony i przygotowany do organizacji imprez.
Dodany przez Jagła

Sala bankietowa Strażacka 81 w Bielsko – Białej to miejsce,  które polecamy z  mężem na organizację wesela. Sala bankietowa jest jasna w przyjemnych kolorach dla oka. Przy przyjęciu na  80 osób sala została zaaranżowana w taki sposób, że mieliśmy dużo swobody w poruszaniu się miedzy stołami. Ceny w porównaniu do innych obiektów bardzo konkurencyjne, a jakość i sposób serwowania posiłków na bardzo wysokim poziomie. Miła i uśmiechnięta obsługa umilała nam czas w trakcie przyjęcia. 

Dodany przez Kinga
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij