Sprawdź dostępność

Stary Młyn

Młyńska 11, Bolesławiec, 98-430 Zobacz na mapie
Sprawdź dostępność Strona WWW
Pokaż telefon
Typ obiektu hotel ***
Cena za osobę od 180.00 PLN
Max. liczba gości 200
Liczba miejsc
noclegowych
140
Liczba miejsc
parkingowych
60
Klimatyzacja Tak

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
Tak
W plenerze
Tak
Dekoracja sali
Tak
Dla niepełnosprawnych
Tak
Obiekt monitorowany
Nie
Animator dla dzieci
Tak
Pokój zabaw dla dzieci
Tak
Plac zabaw dla dzieci
Tak
Wifi
Tak
Bar
Tak
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Stary Młyn

Sale weselne w Starym Młynie przystosowane są do organizacji zarówno kameralnych, jak i wystawnych uroczystości. Wszelkiego typu przyjęcia okolinczościowe mogą skorzystać z dwóch przestrzeni - stylowej Karczmy Młynarzówka oraz pięknej sali bankietowej z filarami, mnóstwem dużych okien i pozłacanymi żyrandolami w formie eleganckich dodatków. Pierwsza z opcji bez problemu ugości 90 weselników, natomiast druga sala stwarza warunki do hucznej zabawy 150 weselników.

Pomieszczenia są klimatyzowane, co zapewnia poczucie komfortu od startu imprezy aż do samego świtu. Obiekt wyróżnia 20 lat doświadczenia, które przyczyniły się do bardzo wysokich standardów obsługi. Dzięki temu możemy liczyć na troskliwe podejście do naszej uroczystości oraz pomocną dłoń w zakresie organizacji oprawy muzycznej, wodzireja, a także kwiatowej dekoracji sal. 

Sama ceremonia zaślubin może odbyć się w tutejszym modrzewiowym kościółku w prawdziwie swojskim i nastrojowym stylu, skąd następnie przeniesiemy się na miejsce zabawy dzięki wynajętej bryczce lub limuzynie. Wdzięczne tony weselne w Starym Młynie mogą rozbrzmieć również w czasie poprawin możliwych do wyprawienia w plenerze!

Stary Młyn - Sale - zdjęcie 1
Stary Młyn - Sale - zdjęcie 2
Stary Młyn - Sale - zdjęcie 3

Hotel Młynarz

  • 200 osób
  • --- m2
Stary Młyn - Sale - zdjęcie 1

Młynarzówka

  • 90 osób
  • --- m2

Pokoje

Stary Młyn - Pokoje - zdjęcie 1
Stary Młyn - Pokoje - zdjęcie 2
Stary Młyn - Pokoje - zdjęcie 3
Stary Młyn - Pokoje - zdjęcie 4
Stary Młyn - Pokoje - zdjęcie 5
Stary Młyn - Pokoje - zdjęcie 6

W ramach bazy noclegowej obiekt proponuje weselnikom 10 pięcioosobowych domków campingowych. Każdy z nich dysponuje dwoma pokojami z niezależnym wejściem oraz własną łazienką. O komfort i wygodę niezależną od pory roku zadba ogrzewanie.

Catering

Stary Młyn - Catering - zdjęcie 1
Stary Młyn - Catering - zdjęcie 2
Stary Młyn - Catering - zdjęcie 3

Restauracyjna kuchnia specjalizuje się w smakach regionalnych - tradycyjnych polskich daniach obiadowych, pierogach oraz potrawach rybnych. Klasyczna oferta weselna może zostać wzbogacona o bufety ze słodyczami, stoły wiejskie oraz wyjątkowe atrakcje gastronomiczne - dziczyznę lub pieczonego prosiaka serwowane w wiacie grillowej. 

Fantastyczną możliwością w ciepych miesiącach będzie rozpalenie weselnego ogniska, z którego - jak wiemy - jedzenie smakuje najlepiej.

Atrakcje

Stary Młyn - service - zdjęcie 1
Stary Młyn - service - zdjęcie 2

Przygotowaliśmy dla Państwa następujące atrakcje:

•bryczka, 

•limuzyny, 

•piękne okolice do zdjęć, możliwość organizacji poprawin w plenerze. 

Organizujemy bufety: 

•owoce, 

•słodycze, 

•ciasta, 

•stoły wiejskie, 

•grille, ognisko

Współpracujemy z agencją artystyczną zapewniając oprawę muzyczną, wodzireja, D.J.-a

Opis obiektu

Stary Młyn - obiekt - zdjęcie 1
Stary Młyn - obiekt - zdjęcie 2
Stary Młyn - obiekt - zdjęcie 3
Stary Młyn - obiekt - zdjęcie 4
Stary Młyn - obiekt - zdjęcie 5
Stary Młyn - obiekt - zdjęcie 6

Stary Młyn to ośrodek wypoczynkowy położony w malowniczym rozlewisku Prosny, w Bolesławcu - historycznej polskiej miejscowości sięgającej swoimi dziejami do 1266 roku. Za sprawą tak wyjątkowej lokalizacji, przyjezdni mogą korzystać z rozległych terenów rekreacyjnych okalających kompleks z każdej strony, poddać się bogatemu programowi rozrywek w staropolskim stylu lub zbratać się z historycznym duchem w trakcie zwiedzania okolicznych zabytków.

Na ośrodek składa się Gościniec Młynarz, Karczma Młynarzówka, 10 domków campingowych dostępnych przez cały rok oraz wiata grillowa, czyli fantastyczne miejsce letnich spotkań. Stary Młyn powstał z myślą o gościach przybywających do Bolesławca w różnym celu - turystycznym, biznesowym, jak również tych, którzy mają w planach wyprawienie wspaniałego przyjęcia weselnego. Bajkowe tereny zielone z rzeką Prosną oraz kompleksowa oferta okolicznościowa sprawiają, że jest to miejsce chętnie odwiedzane przez Młode Pary.

 

Dodatkowym udogodnieniem jest duży parking na terenie ośrodka, czyli wygoda nie zawsze dostępna w lokalach weselnych, a niezwykle przydatna.

 

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy