Sprawdź dostępność

Hotel Pałac Czarny Las

Sprawdź dostępność
Typ obiektu hotel ****
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 400
Liczba miejsc
noclegowych
116
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Hotel Pałac Czarny Las

Pary decydujące się na przyjęcia weselne w Hotelu Czarny Las w Częstochowie mają do wybory pięknie udekorowane sale weselne. Do Państwa dyspozycji oddajemy: 

  • Restauracje – jest to przyległy lokal weselny, który ciesz się dobrą opinią w okolicy. Słynie ze swej wyśmienitej kuchni staropolskiej i europejskiej. Maestria Szefa Kuchni, wykwintny sposób podawania dań oraz szczególna aura tego miejsca sprawią, że najbardziej wymagający goście zasmakują w czarnoleskich specjałach kulinarnych. 
  • Winiarnia – jest to niezwykłe miejsce na celebrowanie kameralnego przyjęcia weselnego. Spokojna atmosfera pałacowych podziemi, oraz oferta winnic Starego i Nowego Świata sprawiają, że łatwo tutaj stracić poczucie czasu. 
  • Przyjęcie Weselne W Czarnoleskich Plenerach – to doskonała propozycja dla Par pragnących wielkiego wesela. Malownicze widoki czarnoleskiego parku tłumnie przyciągają nowożeńców, którzy na swoje sesje zdjęciowe wybierają właśnie tutejsze plenery. Romantycznymi alejki wytyczone między zabytkowym drzewostanem, pomosty nad stawami, stylizowane rzeźby ogrodowe, fontanny czy kamienne schody tworzą pełen uroku, sielski krajobraz który jest scenerią wielu plenerowych przyjęć weselnych.
Hotel Pałac Czarny Las - Sale - zdjęcie 1

Restauracja

  • 50 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Winiarnia

  • 50 osób
  • --- m2
Hotel Pałac Czarny Las - Sale - zdjęcie 1

Przyjęcie w plenerze

  • 400 osób
  • --- m2

Pokoje

Ponieważ żaden z naszych gości nie jest taki sam, zadbaliśmy o to, aby każdy z pokoi został zaprojektowany indywidualnie. Wszystkie wnętrza w historycznej części pałacu wyposażyliśmy w odrestaurowane zabytkowe meble i elementy dekoracji pieczołowicie dobrane, tak abyście Państwo na każdym kroku doświadczali świetności dawnego dworskiego życia. Zdumiewający efekt udało nam się osiągnąć dzięki dbałości o szczegóły. Łazienki przylegające do każdego z pokoi utrzymaliśmy w stylu odpowiadającym wystrojowi całego Pałacu. W trosce o Państwa wygodę oraz komfort wszystkie pokoje wyposażyliśmy w sejfy, minibarki, telefon, telewizję satelitarną oraz radio.

Opis obiektu

Hotel Pałac Czarny Las - obiekt - zdjęcie 1
Hotel Pałac Czarny Las - obiekt - zdjęcie 2
Hotel Pałac Czarny Las - obiekt - zdjęcie 3
Hotel Pałac Czarny Las - obiekt - zdjęcie 4
Hotel Pałac Czarny Las - obiekt - zdjęcie 5

Hotel Pałac Czarny Las w Częstochowie to idealne miejsce na wesele.  Nietypowe fantazje i pasja artystów pozwoliły przywrócić blask dziewiętnastowiecznemu Pałacowi, który znajduje się w sercu mitycznego Szwardzwaldu. Jest o zapierający dech w piersiach obiekt, więc wszystkie Pary decydujące się na wesele właśnie tu mogę liczyć na niespotykaną atmosferę. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa wszystkie weselne marzenia. Wybierając  sale weselne w Hotelu Pałac Czarny Las w Częstochowie spotkają się Państwo z profesjonalną obsługą, która zadba o weselną zabawę do białego rana. 

 

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy