Sprawdź dostępność
Typ obiektu hotel
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 140
Liczba miejsc
noclegowych
160
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Club Shuma

Sala Restauracyjna - klimatyzowana Przestrzenna i ustawna sala restauracyjna z widokiem na zalew Pogoria I jest miejscem codziennych spotkań oraz wieczornych bankietów. Przy wykorzystaniu części balkonowej – antresoli sala może gościć 250 osób. Sala Bankietowa To kameralne pomieszczenie odpowiednie do organizacji uroczystości do 35 osób. Sala jest niezależna - posiada osobne wejście, balkon i toaletę. Kapitańska Sala Konferencyjna - klimatyzowana Do dyspozycji oddajemy salę konferencyjną położoną na linii jeziora. Sala posiada akustyczną ściankę działową, dzięki której możliwe jest komfortowe prowadzenie spotkań w obu jej częściach.
Club Shuma - Sale - zdjęcie 1
Club Shuma - Sale - zdjęcie 2
Club Shuma - Sale - zdjęcie 3
Club Shuma - Sale - zdjęcie 4

Sala Główna

  • 140 osób
  • --- m2
Club Shuma - Sale - zdjęcie 1

Kapitańska Sala Konferencyjna

  • 60 osób
  • --- m2

Pokoje

W części hotelowej znajduje się 31 pokoi o wysokim standardzie, apartament z balkonem wychodzącym na jezioro oraz aneksem kuchennym. Wszystkie pokoje posiadają przestronne łazienki, telefony oraz telewizory LCD.

Catering

Bogate menu komponowane indywidualnie.

Atrakcje

Gościom hotelowym proponujemy relaks w saunie fińskiej oraz podświetlanym i nagłośnionym jacuzzi. Drewniany Grill Messa, który znajduje się na terenie naszego kompleksu jest doskonałym miejscem biesiad firmowych i rodzinnych. W samym pomieszczeniu możemy ugościć do 200 osób a na sąsiadującym z nim terenie kolejne 100 osób . Do dyspozycji oddajemy także zielony teren otaczający Hotel i Restaurację gdzie w spokoju można czerpać przyjemność z obcowania z przyrodą. Atrakcją spaceru promenadą wzdłuż brzegu jeziora będzie towarzystwo dostojnych łabędzi, barwnych kaczek oraz relaksujący szum fal.

Opis obiektu

Club Shuma - obiekt - zdjęcie 1
Club Shuma - obiekt - zdjęcie 2
Club Shuma - obiekt - zdjęcie 3
Club Shuma - obiekt - zdjęcie 4
Club Shuma - obiekt - zdjęcie 5
Club Shuma - obiekt - zdjęcie 6
Club Shuma - obiekt - zdjęcie 7
Club Shuma - obiekt - zdjęcie 8
Kompleks restauracyjno - hotelowy Shuma położony jest nad Zalewem Pogoria I w pobliżu drogi ekspresowej S1. Specyficzna lokalizacja w otoczeniu przyrody oraz marynistyczna stylizacja obiektu pozwalają na spędzenie czasu w wyjątkowym miejscu. Specjalizujemy się w organizacji bankietów, konferencji, spotkań biznesowych, imprez okolicznościowych. Główna sala restauracyjna połączona jest z widokową częścią balkonową i tarasem.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy