Sprawdź dostępność

Jałowcowa Góra

Sprawdź dostępność
Typ obiektu dom weselny
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 70
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Jałowcowa Góra

Jałowcowa Góra Sp. z o. o organizuje przyjęcia weselne zarówno jedno- jak i dwudniowe. Maksymalne wesela organizowane są do 200 osób. Nowoczesna klimatyzowana sala daje uczucie komfortu zwłaszcza w sezonie letnim. Sala weselna na 200 osób powstaje z połączenia sal konferencyjnych poprzez rozsunięcie dźwiękoszczelnych ścianek działowych.

Jałowcowa Góra - Sale - zdjęcie 1
Jałowcowa Góra - Sale - zdjęcie 2
Jałowcowa Góra - Sale - zdjęcie 3
Jałowcowa Góra - Sale - zdjęcie 4
Jałowcowa Góra - Sale - zdjęcie 5
Jałowcowa Góra - Sale - zdjęcie 6
Jałowcowa Góra - Sale - zdjęcie 7

Aula

  • 70 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Sala II

  • 20 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Sala III

  • 50 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Sala IV

  • 70 osób
  • --- m2

Pokoje

Jałowcowa Góra Sp. z o.o dysponuje bazą noclegową dla około 140 osób w strukturze pokoi 1-2- oraz 3-osobowej. Pokoje znajdują się w kameralnych pawilonach mieszkalnych mieszczących maksymalnie 8 pokoi (4 na piętrze oraz 4 na parterze). Każdy pokój wyposażony jest we własny aneks sanitarny z kabiną prysznicową, balkon oraz TV. Większość pokoi posiada jednoosobowe tapczaniki. W swojej ofercie Jałowcowa Góra ma do zaoferowania również 4 pokoje z extra podwójnym łóżkiem małżeńskim.

Catering

Ośrodek oferuje usługi cateringowe z dostawą we wskazane miejsce przez klienta. Zapewniamy pełną obsługę łącznie z nakryciami stołów, dekoracją oraz obsługą gości. Gwarantujemy zdrowe i świeże posiłki przygotowane z produktów najwyższej jakości. Usługi cateringowe kalkulowane są indywidualnie według zaproponowanego na specjalne życzenie menu. Przygotowujemy dania z różnych stron świata. Cateringi organizujemy od małych (do kilku osób) aż do tych większych. Wraz ze wzrostem doświadczenia i sugestii klientów staramy się udoskonalić i poprawić jakość organizowanych przez nas imprez.

Atrakcje

Wiele małopolskich firm rokrocznie wybiera nasz Ośrodek na miejsce spotkań integracyjnych. Rozległy teren pozwala na organizację różnego rodzaju zabaw plenerowych takich jak np. Air Soft Gun (strzelanie do przeciwnika kulkami). Dysponujemy specjalnie wyznaczonym miejscem do grillowania. Jałowcowa Góra posiada nowoczesną, klimatyzowaną salę rehabilitacyjno – gimnastyczną. Na specjalne życzenie oraz zamówienie klienta jesteśmy w stanie zorganizować i zawieźć na zabiegi kuracjuszy do Podziemnego Ośrodka Rehabilitacyjno-Leczniczego w Wieliczce oraz Uzdrowiska w Swoszowicach. Osoby pragnące połączyć podczas pobytu pożyteczne z przyjemnym mogą wzmocnić siły poprzez uczęszczanie do naszego Centrum Fitness.  Wszystkich chętnych zapraszamy do nowo powstałej siłowni (w przyszłości również sauna i solarium). Osoby cierpiące na bóle kręgosłupa mogą skorzystać na miejscu z masażu relaksacyjno – leczniczego. W okolicy Ośrodka - na Wzgórzu Zamkowym polecamy zwiedzanie średniowiecznego zamku oraz skansenu drewnianego budownictwa ludowego. W gminie Dobczyce, na terenie której usytuowany jest Ośrodek, znajduje się liczna grupa szlaków rowerowych i pieszych. Corocznie nasi goście mogą być uczestnikami imprez odbywanych na terenie gminy – otwarcie sezonu turystycznego, Dni Dobczyc. W sezonie letnim, gdy z nieba leje żar zapraszamy na odkryty basen, a zimą na kulig z pochodniami połączony z pieczeniem kiełbasek i grzańcem.

Opis obiektu

Jałowcowa Góra - obiekt - zdjęcie 1

Ośrodek Jałowcowa Góra położony jest w malowniczej miejscowości – Dobczyce (około 30 km na południe od Krakowa), któremu uroku dodaje piękno otaczającego go lasu, położenie na obrzeżach miasta oraz bliskość dobczyckiego Zbiornika Wodnego. Teren jakim dysponuje Ośrodek to ponad 4 ha, na którym pełno jest zieleni oraz alejek spacerowych. W posiadaniu Ośrodka znajduje się 6 pawilonów mieszkalnych, budynek ze stołówką, salami konferencyjnymi i kawiarnią, boisko sportowe, kort tenisowy oraz miejsce na organizowanie ognisk. Atrakcją Ośrodka w okresie letnim jest basen. Bogate doświadczenie w przygotowywaniu szkoleń, zjazdów, sympozjów i konferencji sprawia, że rok rocznie odwiedza nas coraz większa liczba gości, a większość z nich powraca do nas z ogromnym sentymentem. Ośrodek zaprasza wszystkich przez cały rok. Na jego terenie znajduje się dogodny bezpłatny parking dla samochodów. Aby zapewnić naszym gościom bezpieczeństwo i uczucie swobody, cały teren jest strzeżony i monitorowany. W dużej części Ośrodek przystosowany jest również dla osób niepełnosprawnych. Osoby pragnące połączyć wypoczynek z aktywnym zwiedzaniem Krakowa i jego okolic mogą Jałowcową Górę potraktować jako bazę wypadową.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy