Sprawdź dostępność

Dom Oliwski Gdańsk

Kościerska 1A, Gdańsk, 80-328 Zobacz na mapie
Sprawdź dostępność Strona WWW
Pokaż telefon
Typ obiektu agroturystyka
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 80
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Dom Oliwski Gdańsk

Dom Oliwski posiada dwie sale weselne. W większej z nich można zaplanować wesele dla 80 osób, zaś mniejsza salka idealnie sprawdza się podczas kameralnych przyjąć do 50 osób.

Sale mają duże okna, za którymi widać hotelowy ogród. Wnętrze większej sali jest klimatyzowane, zapewniając komfortowe warunki do zabawy tanecznej także latem. Młoda Para może skorzystać ze sprzętu audiowizualnego, takiego jak ekran i rzutnik, aby wyświetlać zdjęcia i filmy podczas uroczystości.

Obsługa przygotowuje piękną oprawę wizualną stołów i krzeseł, aby podkreślić wyjątkowość dnia ślubu, a także niesie pomoc na każdym etapie planowania przyjęcia. 

Dom Oliwski Gdańsk - Sale - zdjęcie 1
Dom Oliwski Gdańsk - Sale - zdjęcie 2

Sala restauracyjna 1

  • 80 osób
  • --- m2
Dom Oliwski Gdańsk - Sale - zdjęcie 1

Sala restauracyjna 2

  • 50 osób
  • --- m2

Pokoje

Dom Oliwski Gdańsk - Pokoje - zdjęcie 1
Dom Oliwski Gdańsk - Pokoje - zdjęcie 2
Dom Oliwski Gdańsk - Pokoje - zdjęcie 3
Dom Oliwski Gdańsk - Pokoje - zdjęcie 4
Dom Oliwski Gdańsk - Pokoje - zdjęcie 5
Dom Oliwski Gdańsk - Pokoje - zdjęcie 6
Dom Oliwski Gdańsk - Pokoje - zdjęcie 7

Gości wesela można zakwaterować w 21 pokojach hotelowych. Przeznaczone są dla 1, 2, 3 lub 4 osób, zapewniając dogodne warunki dla rodzin z dziećmi. Każdy z pokoi posiada nowoczesną łazienkę wyposażoną w wannę lub kabinę prysznicową. Na zaopatrzeniu znajdują się również: ręczniki i kosmetyki hotelowe, suszarka do włosów, telewizor, telefon. W pokojach funkcjonuje dostęp do internetu bezprzewodowego.

Kameralne wnętrza o przytulnym charakterze to doskonałe miejsce do odpoczynku przed, jak i po uroczystości weselnej. Bliskość pokoi względem sali weselnej zapewnia komfort rodzicom, którzy mogą położyć spać wcześniej małe dzieci i mieć je na oku, jednocześnie nie rezygnując z udziału w weselu. 

Catering

Dom Oliwski Gdańsk - Catering - zdjęcie 1
Dom Oliwski Gdańsk - Catering - zdjęcie 2
Dom Oliwski Gdańsk - Catering - zdjęcie 3
Dom Oliwski Gdańsk - Catering - zdjęcie 4

Menu weselne przygotowuje Restauracja Fischgarten. Lokal posiada dwie sale oraz dwie oranżerie, a wszystko to otacza urokliwy ogród hotelowy. Specjalnością są dania kuchni polskiej, które powstają z najświeższych składników wedle tradycyjnych receptur.

W ofercie znajdują się potrawy dobrze znane z rodzinnych domów, takie jak pierogi, golonki czy dania rybne. Nie brakuje także bardziej propozycji inspirowanych trendami międzynarodowymi, takie jak spaghetti, sznycel, kremy warzywne, tatar czy dania z owocami morza. Menu obejmuje także dania przeznaczone dla dzieci

Atrakcje

Dom Oliwski Gdańsk - service - zdjęcie 1
Dom Oliwski Gdańsk - service - zdjęcie 2
Dom Oliwski Gdańsk - service - zdjęcie 3

Urokliwy ogród tworzy piękną scenerię pod sesje ślubne oraz wspólne zdjęcia weselne. Znajdują się tutaj miejsce na grilla oraz ognisko, drewniane ławki oraz kręte uliczki, po których można odbywać romantyczne spacery.

W ogrodzie można nie tylko zaznać świeżego powietrza podczas przerwy od szalonych tańców, ale także zorganizować oryginalne poprawiny przy daniach z grilla

Opis obiektu

Dom Oliwski Gdańsk - obiekt - zdjęcie 1
Dom Oliwski Gdańsk - obiekt - zdjęcie 2
Dom Oliwski Gdańsk - obiekt - zdjęcie 3
Dom Oliwski Gdańsk - obiekt - zdjęcie 4

Dom Oliwski znajduje się w historycznej części Gdańska. Lokalizacja w samym sercu Trójmiasta ułatwia dojazd gościom z innych miast oraz regionów Polski. Nadmorska atmosfera, romantyczny ogród, pokoje o rodzinnym charakterze oraz klimatyczne sale weselne tworzą ofertę dopasowaną do potrzeb Młodych Par poszukujących wyjątkowego miejsca na wesele.

Do dyspozycji oddano 21 pokoi gościnnych, sale restauracyjne, oranżerie oraz miejsca grillowe. Ponadto obiekt otacza urokliwy ogród, co zapewnia spokój oraz poczucie prywatności. 

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy