Sprawdź dostępność

QUBUS HOTEL Gdańsk ****

Chmielna 47 - 52, Gdańsk, 80-748 Zobacz na mapie
Sprawdź dostępność Strona WWW
Pokaż telefon
Typ obiektu hotel ****
Cena za osobę od 199.00 PLN
Max. liczba gości 120
Liczba miejsc
noclegowych
193
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja Tak

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w QUBUS HOTEL Gdańsk ****

Qubus Hotel Gdańsk**** przygotował dla Państwa dużą i bardzo jasną salę, na której możne bawić się aż 120 osób! Przestronne wnętrze, malownicze krajobrazy, perfekcyjna kuchnia - w tym obiekcie wszystko cudownie ze sobą współgra.

Dzięki konsultacjom z doradcą weselnym mozliwa jest pełna aranżacja sali, wybór stołów czy rodzajów dekoracji i oświetlenia. Każdy szczegół zostanie przygotowany z największą starannością aby Młoda Para przeżyła w hotelu najpiękniejszy dzień swojego życia.

QUBUS HOTEL Gdańsk **** - Sale - zdjęcie 1
QUBUS HOTEL Gdańsk **** - Sale - zdjęcie 2
QUBUS HOTEL Gdańsk **** - Sale - zdjęcie 3

Sala

  • 120 osób
  • --- m2
  • Klimatyzacja

Pokoje

Qubus Hotel Gdańsk****  oferuje 193 miejsca noclegowe w 110 pokojach jedno- i dwuosobowych oraz luksusowych apartamentach. Wszystkie z nich są przeznaczone dla osób niepalących. Obiekt przyjmuje zwierzęta domowe za dodatkową opłatą.

W każdym pokoju znajdują się: nowoczesy sprzęt RTV, bezpłatny dostęp do internetu, elegancką łazienkę z wanną lub prysznicem. Hotel posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Catering

Qubus Hotel Gdańsk**** posiada własną bazę gastronomiczną. Dzięki dużemu doświadczeniu i wyszkoleniu pracowników i obsługi miejsce zdobyło dużą popularność. Głównymi obszarami kulinarnych inspiracji pracowników są kuchnia polska i europejska, każdy znajdzie więc coś dla siebie.

Opcje weselnego menu zaczynają się już od 185 zł/os.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ WESELNEGO MENU!

Atrakcje

Jedną z najciekawszych opcji dodatkowych, które spotkać mogą Młodą Parę w Qubus Hotel Gdańsk**** jest możliwość organizacji zaślubin na hotelowym tarasie oraz rejsy hotelową Q-łódką po Motławie, po których Para Młoda zostaje przetransportowana do Hotelu na uroczyste powitanie z Gośćmi! W czasie rejsu można skorzystać z sesji zdjęciowej ze specjalnie wynajętym do tego fotografem.

W obiekcie znajduje się także strefa wypoczynku, w skład której wchodzą: pokój relaksacyjny, sauna sucha oraz dobrze wyposażona siłownia.

Opis obiektu

QUBUS HOTEL Gdańsk **** - obiekt - zdjęcie 1
QUBUS HOTEL Gdańsk **** - obiekt - zdjęcie 2
QUBUS HOTEL Gdańsk **** - obiekt - zdjęcie 3
QUBUS HOTEL Gdańsk **** - obiekt - zdjęcie 4
QUBUS HOTEL Gdańsk **** - obiekt - zdjęcie 5
QUBUS HOTEL Gdańsk **** - obiekt - zdjęcie 6

Qubus Hotel Gdańsk**** jest eleganckim i prestiżowym obiektem znajdującym się na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Hotel zlokalizowany jest w pobliżu wielu atrakcji i szlaków turystycznych. Zdecydowanie sprzyja to spacerom i poznawaniu miasta. Hotel przystosowany jest również do organizacji wszelkich uroczystości takich jak wesela, chrzciny czy komunie i posiada w tym zakresie bardzo duże doświadczenie.

4-gwiazdkowy obiekt posiada wysokiej klasy bazę noclegową, która stanowić będzie idealne źródło odpoczynku i relaksu dla Gości. Renomowana kuchnia zadba o wyrafinowane doznania smakowe. Pracownicy stawiają sobie za cel pełne zadowolenie wszystkich Gości!

Opinie

5.0
1 opina Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy