Blog Powrót

Karczma Kuban

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 2

Pozytywne wrażenie w kwestii organizacji przyjęcia weselnego naszego syna. Wypadło wspaniale. Karczma Kuban i jej obsługa stanęła na wysokości zadania i sprawiła, że była to wyjątkowa i niezapomniana uroczystość dla wszystkich. Dania smaczne, świeże, pięknie podane. Sala elegancka, bardzo przestronna. Dziękujemy i z całego serca polecamy. Jeśli wesele to tylko w Karczma Kuban.

Dodany przez Rodzice

Karczma Kuban w której bawiliśmy się na weselu posiada  jasną i przestronną salę. Wesela na 150 osób doskonale zorganizowane. W pełni profesjonalna obsługa, przeszkolona i znająca się na rzeczy. Okragłe stoly i ich układ bardzo mi sie podobał, można było swobodnie rozmawiać. Każdy z gości mógł także obserwować co dzieje się na parkiecie. Jedzenie smakowało bardzo dobrze, duże ilości, urozmaicone. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze skosztować ich specjałów. 

Dodany przez Kaziu
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij