Sprawdź dostępność

Górki Zielone

Sprawdź dostępność
Typ obiektu dom weselny
Cena za osobę od 172.00 PLN
Max. liczba gości 320
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Górki Zielone

Sala Kominkowa: przestronna okrągła sala z pięknym kominem usytuowanym pośrodku, który po rozpaleniu w nim ognia tworzy niezapomniany klimat. Ogromna przestrzeń daje możliwość ustawienia stołów w każdym układzie, od tradycyjnej podkowy po ustawienie bankietowe. Duży metraż (450 metrów kwadratowych) pozwala na umieszczenie sceny oraz parkietu do tańca. Sala jest przeszklona, a za oknami rozciąga się malowniczy widok na otaczający obiekt teren zielony. To możliwość zorganizowania przyjęcia dla 200 Gości.

Sala balowa: to przestrzeń 350 metrów kwadratowych wyposażona w antresolę, którą można wykorzystać dodatkowo jako salę taneczną. To pomieszczenie również jest przeszklone, a rozsuwane okna mogą stworzyć przestrzeń półotwartą, co jest idealne na gorące letnie wieczory i noce.

Istnieje również możliwość połączenia obu pomieszczeń. Wówczas na przyjęciu weselnym może bawić się aż 300 weselników!

brak zdjęcia

Połączone sale

 • 320 osób
 • --- m2
Górki Zielone - Sale - zdjęcie 1
Górki Zielone - Sale - zdjęcie 2
Górki Zielone - Sale - zdjęcie 3

Sala Kominkowa

 • 320 osób
 • --- m2
Górki Zielone - Sale - zdjęcie 1

Sala Balowa

 • 200 osób
 • --- m2

Catering

Serwowane dania są kwintesencją dobrego smaku i elegancji podanej na talerzu. Przygotowane ze składników najwyższej jakości potrawy zaspokoją podniebienia nawet najbardziej wybrednych smakoszy!

Dostępne są trzy propozycje menu, które mają charakter poglądowy, czyli zarówno mogą być dostosowane do preferencji zainteresowanych, jak i całkowicie zmienione.

Menu tradycyjne
Menu dla koneserów
Menu umiarkowane
Menu dodatkowe

W roku 2017 ceny wzrosną o wskaźnik inflacyjny ogłoszony przez GUS lub o 10 zł na osobę.

W cenę od osoby wliczone są również: dekoracje kwiatowe na stołach, świece, ogień na kominku, chlebek powitalny i kieliszki dla młodej pary.

Atrakcje

Ciekawym urozmaiceniem są wspaniałe dekoracje i dodatki, które nadadzą wnętrzu wyjątkowego klimatu. Bukiety świeżych kwiatów, romantyczne świece i jasny ogień rozpalony w klimatycznym kominku sprawi, że organizowana uroczystość nabierze niecodziennego klimatu.

Niebywałą atrakcją będzie spektakularny przyjazd Pary Młodej, którzy swoich Gości mogą przywitać na koniach lub specjalnie wynajętym słoniu, czy wylądować na spadochronach.

Obiekt może zapewnić również wiele dodatkowych atrakcji takich jak: zespół muzyczny bądź DJ, gołębie, pokazy barmanów, pokaz sztucznych ogni, przejażdżki bryczką, oprawa multimedialna, fotograf, operator kamery, wiejski stół z wędlinami, tort weselny, opiekun i zabawy dla dzieci, dodatkowo rozbudowana dekoracja sali, projekt oraz druk zaproszeń i wiele innych.

Opis obiektu

Górki Zielone - obiekt - zdjęcie 1
Górki Zielone - obiekt - zdjęcie 2
Górki Zielone - obiekt - zdjęcie 3
Górki Zielone - obiekt - zdjęcie 4
Górki Zielone - obiekt - zdjęcie 5
Górki Zielone - obiekt - zdjęcie 6
Górki Zielone - obiekt - zdjęcie 7
Górki Zielone - obiekt - zdjęcie 8
Górki Zielone - obiekt - zdjęcie 9
Górki Zielone - obiekt - zdjęcie 10
Górki Zielone - obiekt - zdjęcie 11

Górki Zielone to duży obiekt położony malowniczo pośród lasów i łąk na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Kompleks składa się z dwóch wielkich, przepięknych sal (350 i 450 metrów kwadratowych). Pomieszczenia są pięknie przeszklone, pośrodku jednej z nich stoi czarujący komin, który po rozpaleniu w nim ognia tworzy niezapomniany klimat. Dookoła obiektu roztacza się duży, ogrodzony teren zielony, który można wykorzystać do zabaw i aktywności plenerowych. Tuż obok brzozowego zagajnika mieści się czarujący stawik. Obiekt oddalony 20 km od Warszawy umożliwia przeprowadzenie przyjęcia od 100 do 200 osób, a w przypadku połączenia sal nawet do 300 Gości.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy