Sprawdź dostępność

Sala Bankietowa Amuza

Sprawdź dostępność
Typ obiektu sala bankietowa
Cena za osobę od 180.00 PLN
Max. liczba gości 120
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Sala Bankietowa Amuza

Po oświadczynach przychodzi czas na planowanie swojego wymarzonego wesela. Każda Para Młoda chce, by ten dzień pozostał na długo w pamięci swojej i gości. Niezbędne jest znalezienie idealnej sali weselnej.

Właściciele Sali Bankietowej Amuza w odpowiedzi na zapotrzebowanie na elegnanckie i klimatyczne wnętrza stworzyli cudowne miejsce, które przez rok zyskało wiele pozytywnych opinii Par Młodych i gości weselnych.

W sali weselnej organizowane są przyjęcia do 120 gości. Pomieszczenie jest klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny z projektorem i dużym ekranem projekcyjnym. Pary Młode mogą wybrać, czy chcą stoły okrągłe, czy prostokątne.

Sala Bankietowa Amuza - Sale - zdjęcie 1
Sala Bankietowa Amuza - Sale - zdjęcie 2

Sala Bankietowa

  • 120 osób
  • --- m2

Pokoje

Podczas wesela i przyjęć rodzinnych ważna jest możliwość zakwaterowania gości, by mogli oni w komfortowych warunkach odpocząć po zabawie lub przygotować się do imprezy. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, Amuza podjęła współpracę z zaprzyjaźnionym Hotelem KS Stal, który oddalony jest od sali weselnej zaledwie 800 m.

Hotel ten znajduje się niedaleko jeziora i lasu, co gwarantuje doskonałe warunki do wypoczynku w ciszy i spokoju. Na terenie tego obiektu goście mogą także korzystać z boiska sportowego, siłowni oraz dużego parkingu.

Hotel oferuje swoim gościom pokoje 1-, 2-, 3-, 4-osobowe i pokoje typu studio z salonem, sypialnią, łazienką i aneksem kuchennym.

Możliwość zorganizowania busa, który zapewni transport gości w trakcie trwania przyjęcia.

Catering

Ten wyjątkowy obiekt w Grudziądzu przez rok zyskał robie wiele pochlebnych opinii również pod względem jedzenia. Amuza może pochwalić się utalentowanymi i doświadczonymi kucharzami, którzy wkładają w swoją pracę całe serce oraz pasję. W kuchni Amuzy powstają dania ze świeżych i wysokiej jakości składników.

Dużą wagę przykłada się również do niebanalnego sposobu podania. W Amuza przygotowywane są również potrawy na wesele i inne przyjęcia okolicznościowe.

Menu dopasowywane jest to indywidualnych potrzeb i po wcześniejszej rozmowie.

Atrakcje

W Sali Bankietowej Amuza znajduje się profesjonalny sprzęt audiowizualny, m.in. duży ekran projekcyjny i nowoczesny projektor.

Opis obiektu

Sala Bankietowa Amuza - obiekt - zdjęcie 1
Sala Bankietowa Amuza - obiekt - zdjęcie 2
Sala Bankietowa Amuza - obiekt - zdjęcie 3
Sala Bankietowa Amuza - obiekt - zdjęcie 4
Sala Bankietowa Amuza - obiekt - zdjęcie 5
Sala Bankietowa Amuza - obiekt - zdjęcie 6
Sala Bankietowa Amuza - obiekt - zdjęcie 7
Sala Bankietowa Amuza - obiekt - zdjęcie 8
Sala Bankietowa Amuza - obiekt - zdjęcie 9
Sala Bankietowa Amuza - obiekt - zdjęcie 10
Sala Bankietowa Amuza - obiekt - zdjęcie 11
Sala Bankietowa Amuza - obiekt - zdjęcie 12
Sala Bankietowa Amuza - obiekt - zdjęcie 13
Sala Bankietowa Amuza - obiekt - zdjęcie 14

Sala Bankietowa Amuza to całkiem nowy obiekt na mapie Grudziądza, który bardzo szybko zyskał sympatię gości i wiele pozytywnych opinii w internecie. W tym eleganckim i nowoczesnym miejscu organizowane są niezapomniane wesela i inne przyjęcia okolicznościowe. Dogodna lokalizacja, wyśmienita kuchnia i profesjonalna obsługa to tylko niektóre z zalet Sali Bankietowej Amuza.

Tu podaj tekst alternatywny

Przestronne i eleganckie wnętrza Amuzy pomieszczą do 120 gości w zależności od aranżacji sali i ustawienia stołów. Dekoracja i menu dopasowywane jest do preferencji i potrzeb Młodej Pary. To oni są najważniejsi w tym dniu, dlatego personel Amuzy stara się sprostać nawet największym wymaganiom.

 

Opinie

5.0
2 opinie Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij