Sprawdź dostępność

Dwór w Jabłoniowym Sadzie

Sprawdź dostępność
Typ obiektu dworek
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 100
Liczba miejsc
noclegowych
10
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Dwór w Jabłoniowym Sadzie

Sale weselne oraz sala do tańca znajdują się na jednym poziomie, obok siebie; połączone są z salą taneczną szerokimi podwójnymi drzwiami, które się zdejmuje na czas przyjęcia, uzyskując przez to otwarcie przestrzenne. Sale są urządzone stylowo i gustownie. Mają dobrą wysokość (3,20 m), co zapewnia odpowiednią wentylację – nie brakuje w tym wnętrzu powietrza i nie jest duszno. Możliwość ustawienia stołów w różnych wariantach:
 • okrągłe stoły – 8 do 10 miejsc przy jednym,
 • w podkowę lub w grzebień – różne warianty zestawiania długich blatów i łączenia ich pod kątem prostym.
Dwór w Jabłoniowym Sadzie - Sale - zdjęcie 1
Dwór w Jabłoniowym Sadzie - Sale - zdjęcie 2
Dwór w Jabłoniowym Sadzie - Sale - zdjęcie 3

Sala Koncertowa

 • 100 osób
 • --- m2
brak zdjęcia

Sala Kameralna

 • 30 osób
 • --- m2
Dwór w Jabłoniowym Sadzie - Sale - zdjęcie 1

Sala Kominkowa

 • ---
 • --- m2

Pokoje

Na miejscu w dworze (na jego piętrze) znajduje się kilka pokoi: jeden z nich to specjalnie przygotowany apartament dla młodej pary, odpowiednio i ze smakiem urządzony, bardzo przytulny. Pokoje mają łazienki i wygodne 1- i 2-osobowe łóżka. Nie są ciasne. Pozostali goście nocują w budynkach znajdujących się w niedalekiej odległości od dworu. Są do nich dowożeni.

Catering

Catering sprawdzony od wielu lat – proponujemy kilka zestawów menu z ewentualnością modyfikacji i wprowadzania zmian. Możliwość wcześniejszej degustacji potraw i dań. Nasze usługi cateringowe cieszą się dobrą opinią, dania są smaczne, oryginalne i różnorodne (można sprawdzić to w internecie czytając opinie naszych klientów, którzy już organizowali w tym miejscu swoje przyjęcia weselne).

Atrakcje

 • Możliwość organizacji ślubu cywilnego na miejscu: we wnętrzu obiektu lub w ogrodzie (urzędnik USC przyjeżdża na miejsce);
 • Możliwość wynajęcia bryczek i powozu; Przelot balonem;
 • Grill w ogrodzie: możliwość aranżacji części lub całości przyjęcia w plenerze, na trawie w zakolu ogrodu otoczonym modrzewiami.
 • Dodatkowa oprawa muzyczna (klasyka i rozrywka) zarówno uroczystości weselnej jak i ślubu w plenerze: np. kwartet smyczkowy, muzyka dawna, itp.
 • Piękne widoki nieopodal dworu – spacer relaksacyjny podczas przyjęcia.
 • Okolica spokojna, mało zaludniona, z dużymi przestrzeniami dziewiczego krajobrazu.

Opis obiektu

Dwór w Jabłoniowym Sadzie - obiekt - zdjęcie 1
Dwór w Jabłoniowym Sadzie - obiekt - zdjęcie 2
Dwór w Jabłoniowym Sadzie - obiekt - zdjęcie 3
Dwór w Jabłoniowym Sadzie jest położony w jednym z najpiękniejszych widokowo miejsc Wyżyny Miechowskiej. Znajduje się na Miechowsko - Działoszyckim Obszarze Chronionego Krajobrazu. Widać stąd dolinę Nidzicy, zamek w Książu Wielkim, garb Wodzisławski i Pińczowski. Okolica spokojna, mało zaludniona, z dużymi przestrzeniami dziewiczego krajobrazu. Dojazd z Krakowa – ok. 50 minut (ok. 45 km) trasą E7 z Krakowa w kierunku Warszawy, przebiegającą przez Miechów. Obiekt niedawno przeszedł remont, wcześniej w budynku znajdowała się szkoła. Urządzony jest stylowo i gustownie – jak dawne siedziby ziemiańskie. Zachowano stare elementy wnętrza, m.in. odnowiono oryginalne drewniane podłogi. W odległości 5 km położone są Racławice z kopcem Kościuszki w Janowiczach – miejsce słynnej bitwy historycznej. Dwór otoczony jest zielenią: ogród z różnymi gatunkami drzew, m.in. są tu stare wiekowe jabłonie, które urzekająco kwitną na biało w maju. Właścicielami dworu są artyści muzycy.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy