Sprawdź dostępność

Hotel Restauracja Faleza

Sprawdź dostępność
Typ obiektu hotel ***
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 80
Liczba miejsc
noclegowych
62
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Hotel Restauracja Faleza

Hotel Faleza posiada dwie sale, w których można zorganizować uroczystość weselną. Sala Restauracyjna z widokiem na morze oraz Sala Konferencyjno - Bankietowa. Sale te są przystosowane do organizacji wszelkich uroczystości. Obie sale są klimatyzowane.
Hotel Restauracja Faleza - Sale - zdjęcie 1
Hotel Restauracja Faleza - Sale - zdjęcie 2

Sala Weselna

  • ---
  • --- m2
Hotel Restauracja Faleza - Sale - zdjęcie 1

Sala Restauracyjna

  • 80 osób
  • --- m2
Hotel Restauracja Faleza - Sale - zdjęcie 1
Hotel Restauracja Faleza - Sale - zdjęcie 2

Sala Konferencyjna

  • ---
  • --- m2

Pokoje

Naszym gościom zapewniamy komfortowy wypoczynek w luksusowych pokojach hotelowych. Oferujemy Państwu pokoje dwuosobowe z łazienkami oraz apartamenty. Pokoje wyposażone są w:
  • lunety widokowe,
  • telewizory (TV satelitarna),
  • telefony.
Dzięki lunetom możemy ogarnąć bezkresną dal i bezmiar wód morskich, podziwiać przepływające statki i kutry rybackie powracające z połowów w otoczeniu mew, a wschody i zachody słońca odbite w spokojnej toni wód nie mają sobie równych. Równie luksusowe są pokoje w bungalowie, które oferujemy osobom pragnącym absolutnej ciszy i spokoju. Bungalow jest obiektem położonym na naszej posesji w oddaleniu około 20 m od hotelu. Znajdują się w nim wyłącznie pokoje gościnne, co stwarza możliwość pełnego relaksu i odprężenia.

Catering

Menu dostosowane jest do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby, nawet najbardziej wymagających gości.

Atrakcje

Ze względu na niesamowite położenie Hotelu istnieje możliwość zorganizowania ślubu na klifie z widokiem na bezkres morza Bałtyckiego.

Opis obiektu

Hotel Restauracja Faleza - obiekt - zdjęcie 1
Hotel Restauracja Faleza - obiekt - zdjęcie 2
Hotel Restauracja Faleza - obiekt - zdjęcie 3
Hotel Restauracja Faleza - obiekt - zdjęcie 4
Hotel Restauracja Faleza - obiekt - zdjęcie 5
Hotel Restauracja Faleza - obiekt - zdjęcie 6
Wyjątkowy Hotel! Pokoje z widokiem na całą panoramę morza! Znajdujemy się na przylądku Rozewie najbardziej na północ wysuniętym cyplu Polski (N54° 50', E18° 20'). Nasz Hotel - Restauracja leży na wysokości 40 m.n.p.m a od brzegu morskiego dzieli go zaledwie 40 metrów. Otoczenie Hotelu Faleza jest niezwykłe. Między innymi Hotel graniczy ze słynnym Lisim Jarem, w którym w 1598 r. po nieudanej wyprawie po koronę szwedzką lądował król Zygmunt III Waza. Lisi Jar to wspaniały wielowiekowy las bukowy, gdzie można odbywać długie spokojne spacery i oddychać cudownie pachnącym powietrzem leśno-morskim. Tuż obok jest malowniczy wąwóz gdzie przepięknie kwitną żółto-złote żarnowce i inne niezwykłe rośliny charakterystyczne dla klifowego brzegu. Rozewia i Jastrzębiej Góry tworzą urokliwe zakątki niespotykane w żadnym innym miejscu naszego wybrzeża Niezwykłe położenie Hotelu Faleza dostarcza naszym gościom niezapomnianych wrażeń. Ze wszystkich okien pokoi rozciąga się widok na morze.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy