Sprawdź dostępność

Czerwone Maki - Muzeum 2 Korpusu

Sprawdź dostępność

Czerwone Maki - Muzeum 2 Korpusu

Typ obiektu dom weselny
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 50
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Czerwone Maki - Muzeum 2 Korpusu

Czerwone Maki - Muzeum 2 Korpusu zaprasza wszystkich Gości to swoich nowoczesnych sal weselnych. Dla naszych Gości przygotowaliśmy salę weselną, mogącą pomieścić do 50 osób i  którą urządzimy zgodnie z Państwa inicjatywą. Gwarantujemy miłą obsługę, smaczną kuchnie, oraz spełnienie nawet najbardziej wygórowanych życzeń. Stawiamy na nowoczesność. Co za tym idzie dbamy o to, a by wesele w Czerwonych Makach było na jak najwyższym poziomie. Chcemy, aby Państwo i Państwa Goście czuli się wyjątkowo w tym szczególnym dniu. Możemy pochwalić się dobrą opinią, oraz atrakcyjnymi cenami. Nasi Goście z miłą chęcią wracają po latach do naszego lokalu. Zapewnimy Państwa, że przez długie lata Sala weselna w Józefowie będzie wracała do Państwa wraz z miłymi wspomnieniami.

Czerwone Maki - Muzeum 2 Korpusu - Sale - zdjęcie 1
Czerwone Maki - Muzeum 2 Korpusu - Sale - zdjęcie 2

Czerwone Maki

  • 50 osób
  • --- m2

Atrakcje

Niewątpliwą atrakcją Czerwonych Maków jest położenie w lesie sosnowym, na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. W ramach atrakcji na terenie posesji można zobaczyć pojazdy zabytkowe z lat 40 tych, oraz sprzęt artyleryjski. Czerwone Maki i obecne tu Muzeum to doskonałe miejsce na zabawę dla dzieci. Zapewniamy także wycieczki pojazdami zabytkowymi po okolicznych lasach i zabytkach.

Opis obiektu

Czerwone Maki - Muzeum 2 Korpusu - obiekt - zdjęcie 1
Czerwone Maki - Muzeum 2 Korpusu - obiekt - zdjęcie 2

Czerwone Maki - Muzeum 2 Korpusu w Józefowie to idealne miejsce na niezapomniane przyjęcie weselne. W naszym obiekcie organizujemy przyjęcia weselne, oraz okolicznościowe. Nasze sale są w pełni klimatyzowane, a wnętrza utrzymane w dobrym guście. Naszym Gościom zapewnimy miłą i fachową obsługę, która pomoże przy organizacji idealnego wesela.  Nasze sale weselne to przede wszystkim nowoczesność. Zadbamy o indywidualny charakter, każdego z organizowanych przyjęć aby mogli się Państwo poczuć wyjątkowo. 

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy