Blog Powrót

Restauracja Belcanto

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 2
Bardzo ładne i przyjemne miejsce. Sala w Restauracji Belcanto elegancka i pięknie oświetlona. Wesele udane, bawiliśmy się super do białego rana. Prócz dobrej zabawy dużo dobrego jedzenia. Miejsce ma potencjał. Obsługa spisała się, sprawna, uśmiechnięta i pomocna. Z dojazdem nie mieliśmy problemu, lokal blisko centrum. Polecamy.
Dodany przez Fenix

Godne miejsce do polecenia na przyjęcie weselne. Sala idealnie sprawdza się przy 70 osobach. Jest dużo miejsca do poruszania się między stolikami. Fantastycznie urządzone wnętrze w kolorach bieli i srebra, na sufitach  piękne żyradndole, a ściany ozdobione są w dekoracje w postaci drzew. Gustownie zaprojektowane wnętrze, stoły także suer przystrojone, z minimalistycznymi dekoracjami, które idealnie wkomponowały się w całość.  Długo zastanawialiśmy się nad wyborem menu, w końcu staneło na organizacji wesela i wyborze menu w stylu włoskim. Super przygotowane dania. Bardzo lubimy ten rodzaj kuchni, a tu oceniamy ją bardzo dobrze.

Dodany przez Danka
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij