Sprawdź dostępność

Restauracja Best Berry

Sprawdź dostępność
Typ obiektu hotel ****
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 80
Liczba miejsc
noclegowych
245
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Restauracja Best Berry

Naszym Gościom proponujemy różnorodną ofertę gastronomiczną, która niezależnie od pory dnia pozwoli zaspokoić ich potrzeby i życzenia. Hotelowa Restauracja usytuowana jest na parterze. Czynna przez cały dzień, od wczesnych godzin porannych, pozwoli bez pośpiechu skonsumować smaczne śniadanie rozkoszując się przy okazji aromatyczną kawą. W restauracyjnej karcie menu Goście znajdą szeroki wachlarz przystawek, zup, dań głównych i deserów kuchni międzynarodowej, jak również dania regionalnej kuchni śląskiej. Bogaty wybór win z całego świata jest znakomitym uzupełnieniem wszelkich potraw. Lobby Bar to idealne miejsce do relaksu i degustacji aromatycznych kaw, różnorodnych herbat a także alkoholi, drinków i koktajli z całego świata. Nowoczesne wzornictwo wnętrza, wygodne fotele i sofy, delikatnie sącząca się muzyka powodują, że Lobby Bar jest miejscem, które nie łatwo opuścić. Dodatkowo zachęca ekran plazmowy umożliwiający wspólne oglądanie meczów sportowych, koncertów muzycznych i filmów. Osobna, wydzielona loża pozwala na kameralne spotkania w mniejszym gronie.
Restauracja Best Berry - Sale - zdjęcie 1

Best Berry

  • 80 osób
  • --- m2

Pokoje

Best Western Premier Katowice Hotel **** oferuje swoim Gościom 168 klimatyzowanych pokoi rożnego typu, w większości ze wspaniałym widokiem na pobliski, największy w Europie park i daleką panoramę miasta. Pokoje charakteryzuje nowoczesny design, bogate wyposażenie oraz najwyższa jakość mebli i użytych tkanin. Zostały zaprojektowane w sposób zapewniający Gościom warunki zarówno do komfortowej pracy jak i wypoczynku. W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości, w pokojach zastosowano ostrzegawcze, dźwiękowe systemy przeciw pożarowe i zraszacze wodne oraz zamki elektroniczne z podwójnym systemem zabezpieczeń. Większość pokoi znajduje się na piętrach wydzielonych dla Gości niepalących. Gościom gwarantujemy bezpłatny Internet WiFi, Fitness Center, bibliotekę, Internet@Point oraz parking dla samochodów osobowych i autokarów. Profesjonalna obsługa zatroszczy się o spełnienie wszelkich Państwa oczekiwań i życzeń. Ilość pokoi wg typów:
  • 1 Apartament
  • 30 pokoi typu Executive
  • 60 pokoi typu Standard Queen
  • 75 pokoi typu Standard Twin
  • 2 pokoje dla osób niepełnosprawnych.

Opis obiektu

Restauracja Best Berry - obiekt - zdjęcie 1
Restauracja Best Berry - obiekt - zdjęcie 2
Restauracja Best Berry - obiekt - zdjęcie 3
Restauracja Best Berry - obiekt - zdjęcie 4
Lokalizacja Hotelu Best Western Premier Katowice**** na granicy trzech miast pozwala Gościom korzystać zarówno z bliskości biznesowych centrów Katowic, Chorzowa i Siemianowic Śląskich, jak również odpocząć z dala od miejskiego zgiełku. Hotel Best Western Premier Katowice **** usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Katowickich, największego w Europie Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku oraz Stadionu Śląskiego. Taka lokalizacja to gwarancja szybkiego dojazd do najważniejszych arterii komunikacyjnych regionu.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy