Sprawdź dostępność

Dwór w Odonowie

Sprawdź dostępność
Typ obiektu dworek
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 160
Liczba miejsc
noclegowych
20
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Dwór w Odonowie

Oferujemy organizację przyjęcia weselnego w naszym dworze w salach i w plenerze.

 • Salon Zegarowy (60 m2) - świetnie się sprawdza jako sala taneczna na weselach; możliwość zorganizowania konferencji,
 • spotkania biznesowego czy eleganckiej kolacji przy świecach. S
 • alon Wschodni (50 m2). Tutaj zazwyczaj umieszczamy bufet, znajdzie się też ewentualnie kilka stolików i foteli. Jedyne miejsce w całym dworze, gdzie zachowała się oryginalna podłoga z czasów świetności dworu; była tak dobrze zrobiona, że komuniści nie dali jej rady.
 • Magiczne Patio w Ogrodzie - 160 m2 zadaszonej powierzchni, położone w parku dworskim w bezpośrednim sąsiedztwie dworu, przylegające do salonu zegarowego. Główne miejsce do zorganizowania zasiadanego obiadu czy kolacji. Wygodnie pomieścimy przy stołach 160 osób równocześnie.
 • Tajemnicza Polana - trawnik o powierzchni 250 m2 - w pobliżu znajdują się stoły i ławy, miejsce na ognisko oraz specjalne widelce do pieczenia kiełbas. Posiadamy możliwość podłączenia nagłośnienia i zabawy na świeżym powietrzu.
 • Czerwony pokój - salonik kominkowy (30 m2). Miejsce na przeprowadzenie kameralnych spotkań i intymnych rozmów; tu odpoczniesz od zgiełku, spotkasz się w miłej atmosferze. Zdjęcia i opis poszczególnych sal można obejrzeć na naszych stronach: www.odonow.com
Dwór w Odonowie - Sale - zdjęcie 1

Salon Zegarowy

 • 50 osób
 • --- m2
Dwór w Odonowie - Sale - zdjęcie 1

Salon Wschodni

 • ---
 • --- m2
Dwór w Odonowie - Sale - zdjęcie 1
Dwór w Odonowie - Sale - zdjęcie 2
Dwór w Odonowie - Sale - zdjęcie 3

Patio

 • 160 osób
 • --- m2

Pokoje

W chwili obecnej w zasadzie nie oferujemy noclegów, nie jest to jednak niemożliwe. Posiadamy 8 umeblowanych pokoi z możliwością przenocowania do 20 osób (standard agroturystyczny), część sanitarną zapewniają 4 nowe łazienki w różnych częściach dworu.

Atrakcje

Blisko dwa hektary parku do dyspozycji gości. Przygotowane miejsce zabaw dla dzieci. Grill. Strzelnica – łuki i wiatrówki, pokazy tańców dworskich, pokazy walk białą bronią, salut z prawdziwej armatki, pokazy ogni sztucznych. Zespół muzyczny lub muzyka mechaniczna. Występy zespołu jazzowego. Występy prestidigitatora – iluzjonisty i wiele innych wg życzenia gości.

Opis obiektu

Dwór w Odonowie - obiekt - zdjęcie 1
Dwór w Odonowie - obiekt - zdjęcie 2
Dwór w Odonowie - obiekt - zdjęcie 3
Dwór w Odonowie - obiekt - zdjęcie 4
Dwór w Odonowie - obiekt - zdjęcie 5
Dwór w Odonowie - obiekt - zdjęcie 6

Dwór w Odonowie to idealne miejsce na wesele. Dwór nie jest jednak wyłącznie domem weselnym, na co dzień pełni funkcje mieszkalne - właściciele serdecznie zapraszają gości do swojego domu! Romantyczne przyjęcie weselne w stylowym wnętrzu i niepowtarzalnej atmosferze. Miejsce to wyjątkowe – stylowe wnętrza i dwór otoczony oazą zieleni która izoluje od zewnętrznych hałasów. Park nadający specyficzny klimat temu miejscu, atmosfera dawnej siedziby ziemiańskiej. Dogodny dojazd i przyzwoita odległość od Krakowa – 50 km. Zajmujemy się całą organizacja wesel, współpracujemy z najlepszymi firmami cateringowymi, zapewniamy wiele dodatkowych atrakcji w programie wesela.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy