Sprawdź dostępność

Restauracja Forteca

Sprawdź dostępność
Typ obiektu restauracja
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 100
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Restauracja Forteca

Lokal urządzony jest w niepowtarzalnym wnętrzu XIX - wiecznego fortu Luneta Warszawska. Zabytkowy fort zaaranżowany został w gościnną restaurację. Do Państwa dyspozycji posiadamy dużą salę oraz pięć oddzielnych cel, na kameralne spotkania. Wnętrze przystosowane jest do dużych przyjęć jak i do spotkań w mniejszym gronie. Pięknie nakryte stoły przy asyście płonących świec, sprawiają wrażenie ciepła i rodzinnej atmosfery, nie zatracając przy tym wyjątkowego charakteru tego miejsca. Każda cela posiada własny oryginalny wystrój i jest w stanie pomieścić komfortowo do 24 osób. Kilkumetrowej grubości ściany gwarantują dyskrecję i swobodę.
Restauracja Forteca - Sale - zdjęcie 1
Restauracja Forteca - Sale - zdjęcie 2

Sala Główna

  • 100 osób
  • --- m2
Restauracja Forteca - Sale - zdjęcie 1

Cele

  • 24 osób
  • --- m2

Catering

Za oprawę kulinarną odpowiada wykwalifikowana kadra kucharzy, którzy na każdą Państwa propozycję przygotują, osobne, doskonale dobrane menu, zależne od okoliczności i oczekiwań gości. Nowocześnie wyposażona kuchnia oraz umiejętności jej Szefa, zapewnią chęć delektowania się wybornymi potrawami.

Atrakcje

Dysponujemy również miejscem na zorganizowanie ogniska z przygotowanym paleniskiem i grillem znajdującym się na dziedzińcu fortu.

Opis obiektu

Restauracja Forteca - obiekt - zdjęcie 1
Restauracja Forteca - obiekt - zdjęcie 2
Nasza restauracja mieści się w starym Forcie Luneta Warszawska. Ceglane mury noszą znamiona jego barwnej historii. Wnętrze lokalu jest harmonią pomiędzy współczesnością, a surową historyczną wartością tego miejsca. Do Państwa dyspozycji posiadamy dużą salę, o powierzchni 158 m kw. Na kilkudziesięcioosobowe przyjęcia oraz pięć oddzielnych cel, każda po 20 m kw. Wnętrze przystosowane jest zarówno do dużych przyjęć jak i do spotkań w mniejszym gronie.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij