Sprawdź dostępność

Restauracja i Kawiarnia U Ziyada

Jodłowa 13, Kraków, 30-251 Zobacz na mapie
Sprawdź dostępność Strona WWW
Pokaż telefon

Restauracja i Kawiarnia U Ziyada

Typ obiektu restauracja
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 130
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Restauracja i Kawiarnia U Ziyada

Restauracja i Kawiarnia "U Ziyada" słynie z tradycji wytwornych przyjęć, bankietów i balów oraz wszelakich uroczystości wymagających wyjątkowej oprawy.
  • Przyjęcia weselne, uroczyste obiady z okazji chrzcin i komunii św.
  • Bankiety, imprezy na świeżym powietrzu (dwupoziomowy taras), przyjęcia urodzinowe, jubileusze itp.
  • Bale sylwestrowe, bale karnawałowe, bale studniówkowe.
Odbywać się one mogą w eleganckich, połączonych salach restauracyjnych wraz z przylegającym, dużym tarasem widokowym oraz w kameralnej kawiarni, przy której znajduje się arkadowy taras.
Restauracja i Kawiarnia U Ziyada - Sale - zdjęcie 1

Restauracja

  • 130 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Kawiarnia

  • 120 osób
  • --- m2

Catering

Restauracja i kawiarnia, która swą nazwę oraz inspirację kulinarną dla wielu potraw zawdzięcza jej właścicielowi - Kurdowi, jest znana nie tylko krakowskim smakoszom. Jej blisko 20-letnia tradycja wpisała się już trwale w kulinarny pejzaż miasta. Zyskała sobie znaczącą renomę zapewniając profesjonalną obsługę wielu międzynarodowych konferencji. Słynie ona również z tradycji wytwornych bankietów, przyjęć okazjonalnych i uczt weselnych. Nasi goście mogą doświadczyć niezwykłych wrażeń dzięki możliwości jednoczesnego smakowania i podziwiania bezkresnego widoku. Restauracja i Kawiarnia "U Ziyada" proponuje dania z kuchni polskiej, europejskiej, a specjalnością jest kuchnia kurdyjska (orientalna). Dania są serwowane w salach restauracyjnych - Łososiowej i Zielonej, w kameralnych salach kawiarni oraz na słonecznych tarasach, na świeżym powietrzu (w sezonie). Z myślą o oczekiwaniach Państwa klientów przygotowaliśmy ofertę zestawów obiadowo-kolacyjnych oraz menu do uroczystych kolacji. Są to propozycje zawierające wiele wariantów. Istnieje także możliwość skomponowania menu według Państwa sugestii.

Atrakcje

Wizyta w Zamku w Przegorzałach może stać się atrakcyjnym punktem programu dla każdej grupy turystycznej. Zamek położony jest na leśnym wzgórzu, w odległości ok. 5 km. od Rynku Głównego. Otoczony pięknym, starym parkiem jest miejscem ciszy, spokoju i rekreacji. W takiej scenerii, obiad bądź kolacja to nie tylko przyjemność degustacji wybornego menu, ale także relaks i wytchnienie dla turystów po często długim i męczącym zwiedzaniu. Może to być równocześnie dobra zabawa, kiedy kolacja jest uświetniona występem zespołu folklorystycznego, bądź występem grupy śpiewającej ballady i romanse, bądź też kameralnym koncertem muzyki poważnej. Dla naszych gości chętnie zorganizujemy pokaz sztucznych ogni, przejazd samochodem retro, grilla na zamkowych tarasach i fontannę czekoladową podczas przyjęcia. Zamek ma bardzo korzystną lokalizację, łatwy dojazd (parking), a jego interesująca historia jest ściśle powiązana z losami miasta Krakowa.

Opis obiektu

Restauracja i Kawiarnia U Ziyada - obiekt - zdjęcie 1
Restauracja i Kawiarnia U Ziyada - obiekt - zdjęcie 2
Zamek w Przegorzałach to najatrakcyjniejsze miejsce widokowe w Krakowie, skąd roztacza się piękna panorama na Wisłę i Tatry. Wzorowany na jednym z zamków alpejskich, został malowniczo wkomponowany w zieleń otaczających lasów. Stylizacja wnętrz i kolorystyka tworzą niepowtarzalny klimat, który wraz z tarasami, pięknymi widokami i dobrą kuchnią przyciąga Krakowian, znanych aktorów, polityków i biznesmenów.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij