Blog Powrót

Restauracja Trzej Kucharze

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 4
Naprawdę piękna aranżacja jest tej restauracji, nasi goście weselni byli pod wielkim wrażeniem, zresztą widać to było także na zdjęciach :)) Nasza uroczystość weselna była kameralna i doskonale się wpasowała w klimat tego miejsca, które znakomicie służyło jako dom weselny tego wieczoru. A kucharze tutaj powinni dostać jakąś nagrodę, po tym co zobaczyliśmy na talerzach i po tym, jak to smakowało. Zdecydowanie polecam.
Dodany przez Paweł
Dziękujemy za piękną organizację wesela. Za wsparcie, zaangażowanie, za pyszne jedzenie. Wiedziałam, że to będzie dobry wybór. Dziękujemy jeszcze raz!
Dodany przez Justyna
Super miejsce na wesele. Uważam, że lokal jest bardzo elegancki, choć niewielki. Daje możliwość organizacji wesela na najwyższym poziomie. W połączeniu z doskonałym jedzeniem wesele zostało zorganizowane tak jak tego oczekiwaliśmy. Dziękujemy za pomoc, zaangażowanie i wsparcie!
Dodany przez anna356
Szczególnie polecam osobom wymagającym, którzy stawiają na jakość, a nie na ilość. Jedzenie oferowane przez restaurację Trzej Kucharze, to kunszt smaku. Naprawdę cieszymy się, ze to właśnie ten lokal wybraliśmy jako ten na wesele. Trzej Kucharze, to miejsce eleganckie, ale stonowane i komfortowe, jednak nie na duże wesela.
Dodany przez hanna36
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij