Sprawdź dostępność

Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie

Sprawdź dostępność

Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie

Typ obiektu zamek
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 300
Liczba miejsc
noclegowych
96
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie

Sale weselne zlokalizowane  są w XVI w.  zabytkowych wnętrzach, goszczących przed wiekami barwne orszaki koronowanych głów, przedstawicieli  znanych rodów szlacheckich, a także gości z różnych stron świata. Sale weselne:

 • Sala Rycerska i Myśliwska znajdują się na parterze w Zamku. Sala Rycerska jest przeznaczona na bankiet, natomiast Sala Myśliwska jest salą taneczną. Sale reprezentacyjne usytuowane są na I piętrze Zamku. Sala weselna to sala bankietowa.
 • Sala Lustrzana. Sale reprezentacyjne znajdują się w amfiladzie 4 sal. Istnieje możliwość wynajęcia również Sali Kominkowej oraz Basztowej. W naszej ofercie istnieje możliwość wyboru stołów na przyjęcie weselne (stoły okrągłe lub prostokątne) oraz wypożyczenia pokrowców. Oferta dotyczy sal reprezentacyjnych. 
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - Sale - zdjęcie 1

Sala Rycerska i Myśliwska

 • 80 osób
 • --- m2
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - Sale - zdjęcie 1
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - Sale - zdjęcie 2

Sala Balowa i Lustrzana

 • 120 osób
 • --- m2
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - Sale - zdjęcie 1
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - Sale - zdjęcie 2
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - Sale - zdjęcie 3

Dziedziniec

 • 300 osób
 • --- m2

Pokoje

Hotel "Zamkowy" w Krasiczynie oferuje Państwu 96 komfortowych miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2-, 3-osobowych i apartamentach (51 pokoi), które znajdują się w kilku obiektach na terenie zabytkowego parku, w: Powozowni, Zamku, Pawilonie Szwajcarskim i Pawilonie Myśliwskim. Powozownia zabytkowy budynek powozowni, adaptowany dla potrzeb hotelowych, tworzy niezwykle urokliwą i funkcjonalną bazę, wyposażoną we wszystko co jest niezbędne do świadczenia usług hotelowych na wysokim poziomie. Dysponuje 63 miejscami w pokojach i apartamentach zaprojektowanych w 3 tonacjach kolorystycznych; błękitnej, łososiowej i zielonej. W hotelu goście szczególnie upodobali sobie dwa apartamenty: "Książęcy", z przepięknym widokiem na park oraz "Cichy kącik", z widokiem na hotelowe patio z fontanną. Zamek w komnatach północnego skrzydła XVI w. Zamku urządzono pokoje na 10 miejsc i apartament 4-osobowy , zapewniając gościom wypoczynek w iście królewskim stylu. Z pokoi w Zamku można podziwiać wspaniały Dziedziniec Zamkowy, którego skrzydła pokrywa, unikatowa w skali światowej, dekoracja sgraffitowa a bajkowa sceneria Zamku, przepięknie oświetlonego nocą, zniewala i zachwyca. Pawilon Szwajcarski budynek z XVII w. połączony z Zamkiem tajemniczym przejściem. Dysponuje 13 miejscami w pokojach i apartamentach. Pobyt w pawilonie stanowi pełną uroku i zagadkowości przygodę, bowiem, po północy, spotkać tu można ducha Zamku - Zosieńkę. Piękną, nieszczęśliwie zakochaną dziewczynę, o której legendy przekazywane są w Krasiczynie od pokoleń. Tylko tu jest jedyny apartament, którego okna wychodzą na 3 strony świata. Pawilon tonący w kwitnących w czerwcu jaśminach, których zapach zatraca zmysły. Pawilon Myśliwski willa w stylu myśliwskim, wtulona w Krasiczyński Park, dysponująca 5 miejscami. Posiada niezwykłe zalety: 3 sypialnie, salon myśliwski z kominkiem, dwie łazienki wyposażone w jacuzzi, w pełni urządzoną kuchnię, własny ogródek z altanką, parking i kominek ogrodowy. Stanowi idealne miejsce do pracy twórczej lub naukowej, wypoczynku i spotkań z przyjaciółmi. W świetle zachodzącego słońca, przy ogrodowym kominku, blisko natury, goście upajają się zapachem łąk, rechotem żab i klekotem bocianów - stałych mieszkańców Krasiczyna. W Pawilonach Myśliwskim i Szwajcarskim goście mogą przebywać ze swoimi czworonożnymi ulubieńcami. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie.

Atrakcje

 • Zwiedzanie Zamku i Parku z przewodnikiem: Zobaczymy najpiękniejszy pod względem architektonicznym i największy w Polsce Zamek z przełomu XVI i XVII wieku pokryty unikatową w skali europejskiej dekoracją sgraffitów (7000 m2), a w nim kryptę grobów ostatnich właścicieli - Sapiehów. Z Baszty Szlacheckiej obejrzymy panoramę Zamku i Parku zadziwiającego ogromem starych, rodzimych drzew, a także rzadkimi gatunkami sprowadzonymi z Europy Południowej, Aji iz Ameryki Północnej.
 • Wieczór z Kamerdynerem, Białą Damą i Strażnikiem Lochów (tylko dla dorosłych) Poznamy dzieje krasiczyńskiego Zamku i smutny los Białej Damy. Oprowadzani przez Strażnika Lochów zwiedzimy mroczne podziemia Zamku - salę tortur i miejsce kaźni.
 • Potyczki dzielnych rycerzy w Salach Zamkowych lub  na Dziedzińcu Zamkowym. Nauka fechtunku. 
 • Biesiada staropolska w salach zamkowych - rycerskiej lub myśliwskiej - przy stołach zastawionych pieczonymi kurczakami, kapustą, pierogami, smalcem, kiszonymi ogórkami, smakowitym chlebem, piwem i nalewkami...
 • Ognisko w plenerze, grochówka, pieczone kiełbaski, grzaniec galicyjski lub herbata góralska.
 • Wędkowanie - używając własnego lub wypożyczonego sprzętu możemy łowić szczupaki, amury, karpie, karasie w zarybionym stawie zamkowym, na terenie parku.
 • Degustacja win z różnych stron świata w Winiarni Książęcej.
 • Fire show – pokaz tancerzy ognia na dziedzińcu zamkowym.
 • Pokaz sztucznych ogni.

Opis obiektu

Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - obiekt - zdjęcie 1
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - obiekt - zdjęcie 2
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - obiekt - zdjęcie 3
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - obiekt - zdjęcie 4
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - obiekt - zdjęcie 5
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - obiekt - zdjęcie 6
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - obiekt - zdjęcie 7
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - obiekt - zdjęcie 8
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - obiekt - zdjęcie 9
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - obiekt - zdjęcie 10
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - obiekt - zdjęcie 11
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - obiekt - zdjęcie 12
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - obiekt - zdjęcie 13
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - obiekt - zdjęcie 14
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - obiekt - zdjęcie 15
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - obiekt - zdjęcie 16
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - obiekt - zdjęcie 17
Zespół Zamkowo - Parkowy w Krasiczynie - obiekt - zdjęcie 18

Zespół Zamkowo – Parkowy to idealne miejsce na wesele. Pary marzące o cichym i spokojnym weselu w okolicznościach przyrody powinny zdecydować się na sale weselną w naszym obiekcie. Obiekt ten to przede wszystkim piękno natury, które podkreśla romantyczny klimat tego miejsca. Po za naturalnymi atrakcjami zapewnimy również profesjonalną obsługę, która zadba o doskonały przebieg przyjęcia weselnego. Pary wybierające Zespół Zamkowo – Parkowy na pewno będą zadowolone, gdyż za atrakcyjną cenę mają kompleksowo przygotowane wesele.  Dysponujemy również bazą noclegową. 

 

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy