Sprawdź dostępność

Pałac w Krześlicach

Sprawdź dostępność
Typ obiektu pałac
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 250
Liczba miejsc
noclegowych
50
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Pałac w Krześlicach

Sala Balowa – stylowe wnętrza, wyjście bezpośrednio do ogrodu, przylegająca sala jadalna i ogród zimowy umożliwia aranżację części tanecznej w zasięgu wzroku i słuchu a jednocześnie za delikatnym przepierzeniem Sala Konferencyjna – kameralne wnętrze dla Gości ceniących sobie domową atmosferę. Sala Kominkowa – jak sama nazwa wskazuje doskonała na zimny wieczór, urządzona z przeznaczeniem na romantyczny wieczór. Hala Namiotowa – niespotykana na terenie kraju powierzchnia umożliwiająca organizację imprezy do 250 osób, absolutnie urządzona (podwieszane materiały, pełne oświetlenie, drewniana olejowana podłoga) z pełnym zapleczem gastronomicznym oraz sanitarnym osadzonym na płytkach. Na szczególną uwagę zasługuje fakt możliwości udzielania ślubów zarówno cywilnych jak i kościelnych na terenie Pałacu oraz Parku.
brak zdjęcia

Sala Balowa

  • 70 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Sala Konferencyjna

  • 24 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Sala Kominkowa

  • 20 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Hala Namiotowa

  • 250 osób
  • --- m2

Pokoje

Do dyspozycji pozostawiamy 20 pokojów z łazienkami, TV, telefonem oraz darmowym łączem internetowym w ich części i w pełni we wszystkich wspólnych przestrzeniach obiektu. W razie potrzeby 4 pokoje mansardowe zapewnią nocleg dla dodatkowych 8-10 Gości. W sumie Pałac w Krześlicach to ponad 50 miejsc noclegowych.

Catering

Wszelkie usługi gastronomiczne w Pałacu Krześlice zapewnia firma Estella z Poznania (www.estella.pl). Dwudziestoletnie doświadczenie, kilka restauracji i prężnie działający catering dają gwarancję wysokiej jakości zarówno przy obsłudze mniejszych jak i większych imprez.

Atrakcje

Na terenie Pałacu poza wszelkimi atrakcjami kulinarnymi zapewniamy rodzinną atmosferę. Dla każdego z Gości znajdziemy czas a sposób bycia gospodarzy zapewnia bezpośredni kontakt o otwartość na wszelkie sugestie. - Stół bilardowy w Sali Kominkowej - Saunę z pokojem wypoczynku - Bar w piwnicach Pałacu z dartem

Opis obiektu

Pałac w Krześlicach - obiekt - zdjęcie 1
Pałac w Krześlicach to niepowtarzalne i wyjątkowe miejsce, tonące w soczystej zieleni otaczającego parku. Doskonale oddaje klimat romantycznego pałacu z końca ubiegłego wieku. Pałac w Krześlicach jest idealnym miejscem aranżacji niezapomnianego ślubu, który to zaproszeni Goście wspominać będą latami...Na terenie obiektu przygotowujemy również ceremonię ślubną...Kameralna atmosfera, życzliwa obsługa oraz znakomita kuchnia sprawią, że zechcecie często wracać do tych pięknych chwil!

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy