Sprawdź dostępność

Hotel Książęcy

Sprawdź dostępność
Typ obiektu hotel ***
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 120
Liczba miejsc
noclegowych
24
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Hotel Książęcy

Oferujemy Państwu klimatyzowaną salę, nawiązującą swym wystrojem do początku XX wieku. To gustownie zaaranżowane miejsce z wybornym jedzeniem, w której organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe: bankiety, wesela i inne uroczystości rodzinne. Decydując się na skorzystanie z naszych usług możecie być Państwo pewni, że uroczystości organizowane w Hotelu Książęcym będą na najwyższym poziomie obsługi. Nasza restauracja to lokal nowoczesny, ale jednocześnie z tradycjami i elegancki.
Hotel Książęcy - Sale - zdjęcie 1
Hotel Książęcy - Sale - zdjęcie 2

Sala Bankietowa

  • 120 osób
  • --- m2

Pokoje

Naszym gościom proponujemy 24 miejsca noclegowe w komfortowo urządzonych pokojach jedno i dwuosobowych, które wyposażone są w łazienkę z prysznicem, telewizor, TV satelitarną, telefony i łącza internetowe.

Catering

Proponujemy potrawy pełne tradycyjnych smaków, ale w egzotycznych zestawieniach. Szef Kuchni przygotowuje dania kuchni współczesnej, a bogato zaopatrzony bar kusi różnorodnością alkoholi z różnych stron świata. Stół wiejski na zamówienie. W restauracji jest możliwość zamówienia pizzy i innych dań z menu Pubu Prince.

Atrakcje

Zapraszamy do podziemi Restauracji Książęcej, w których zlokalizowany jest Pub Prince. Szczególna atmosfera tego miejsca, urok piwnic połączony z nowoczesnym wystrojem staje się oryginalną aranżacją każdego spotkania.

Opis obiektu

Hotel Książęcy - obiekt - zdjęcie 1
Hotel Książęcy - obiekt - zdjęcie 2
Hotel Książęcy - obiekt - zdjęcie 3
Hotel Książęcy - obiekt - zdjęcie 4
Hotel Książęcy - obiekt - zdjęcie 5
Hotel Książęcy - obiekt - zdjęcie 6
Książęcy to położony w centrum Legnicy hotel, restauracja i pub o wysokim europejskim standardzie oferujący usługi za rozsądne ceny. Nasz Hotel to stylowa kamienica pochodząca z początków XX wieku, całkowicie zmodernizowana w 2008 roku. Znajduje się w najwygodniejszej i najbardziej strategicznej strefie Legnicy, dla tych, którzy zainteresowani są zwiedzaniem miasta jak i tych, którzy znajdują się w tym mieście służbowo. Gościnny Hotel Książęcy jest optymalnie połączony z wszystkimi najbardziej interesującymi miejscami poprzez sieć środków transportu publicznego.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy