Sprawdź dostępność
Typ obiektu sala weselna
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 450
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Broadway18

Broadway18 to niezwykle oryginalne miejsce na łódzkiej mapie klubowej. Na co dzień odbywają się tutaj klimatyczne zabawy taneczne, jednak obiekt posiada wszelkie warunki do organizacji imprez okolicznościowych, w tym wesel. 

Pary Młode marzące o przyjęciu w broadwayowskim stylu mogą zorganizować tu wesele nawet na 180 osób. Duża przestrzeń klubowa jest gwarancją komfortu dla wszystkich uczestników tego ważnego wydarzenia.

Jeżeli Państwo Młodzi zdecydują się na opcję szwedzkiego stołu, będą mogli zaprosić aż 450 gości.

Atutem organizacji wesela w Klubie Broadway18 jest przestronny parkiet taneczny, a całość uzupełnia nastrojowe oświetlenie oraz wysokiej klasy sprzęt audio.

brak zdjęcia

Sala weselna

  • 180 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Sala weselna - szwedzki stół

  • 450 osób
  • --- m2

Catering

Klub Broadway18 zapewnia kompleksową obsługę imprez okolicznościowych oraz gwarantuje także ich oprawę gastronomiczną. Obiekt posiada doświadczonego i utalentowanego kucharza, który skomponuje doskonałe menu dopasowane do charakteru uroczystości oraz oczekiwań Państwa Młodych i gości. Szef Kuchni serwuje wyśmienite dania stworzone na bazie naturalnych i świeżych składników. W trosce o jak największe zadowolenie klientów umożliwia personalizację menu weselnego.

Atrakcje

Klub jest doskonale wyposażony pod względem audio-wizualnym. Oprócz sprzętu nagłośnieniowego znajdują się tu także projektor multimedialny oraz ekran. To świetna okazja do przygotowania weselnej niespodzianki dla nowożeńców w postaci wyświetlenia prezentacji, wspólnych zdjęć itp. 

Istnieje możliwość skorzystania z usług profesjonalnego DJ-a.

W obiekcie znajduje się także stylowy bar ze świetną obsługą.

 

 

Opis obiektu

Broadway18 - obiekt - zdjęcie 1
Broadway18 - obiekt - zdjęcie 2
Broadway18 - obiekt - zdjęcie 3
Broadway18 - obiekt - zdjęcie 4

Broadway18 to stylowy klub muzyczny o designerskim wystroju wnętrz usytuowany w samym centrum Łodzi przy ul. Stefanowskiego. To oryginalne miejsce doskonałe na zorganizowanie wesela w prawdziwie broadwayowskim stylu. Obiekt specjalizuje się w organizacji imprez okolicznościowych oraz firmowych, które łączy niepowtarzalny klimat. 

Brodway18 logo

Klub Broadway18 to gwarancja udanej zabawy. Obiekt posiada doświadczenie w organizacji niezapomnianych wesel. Wyjątkowy klimat, tworzony przez nastrojowe oświetlenie, nowoczesny wystrój wnętrza oraz pracujący tu profesjonaliści sprawią, że imprezy w Broadway18 będą bardzo długo wspominane przez gości. 

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij